Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 kwietnia 2019, 11:20

autor: AlexB

Tanie figurki z gry Fortnite w sklepach sieci Biedronka

W sieci sklepów Biedronka pojawiła się oferta na figurki z gry Fortnite. Jedno opakowanie można kupić za 14,99 złotych, lecz po zakupie trzech cena spada do 9,99 złotych za sztukę.

W sklepach sieci Biedronka coraz częściej goszczą gry komputerowe. Najnowsza oferta na nie wystartowała na początku ubiegłego tygodnia. W jej ramach możecie zakupić w atrakcyjnych cenach takie tytuły, jak Lords of the Fallen, Assassin’s Creed: Rogue Remastered czy LEGO City: Tajny Agent. Lecz w Biedronkach można teraz kupić nie tylko same gry, ale również pewne przedmioty kolekcjonerskie z nimi związane. Mowa tu o figurkach z gry Fortnite.

W Biedronce pojawiła się prawdziwa gratka dla fanów Fortnite. - Tanie figurki z gry Fortnite w sklepach sieci Biedronka - wiadomość - 2019-04-15
W Biedronce pojawiła się prawdziwa gratka dla fanów Fortnite.

Zabawki sygnowane popularną marką sieciowych gier akcji od firmy Epic Games, znajdujące się od dziś w ofercie sklepów Biedronka, nadają się nie tylko do postawienia na półce. Ich podstawki służą również do robienia pieczątek. Jeśli zdecydujemy się na zakupienie jednej figurki, przyjdzie nam zapłacić 14,99 złotych. Cena ta spada do 9,99 złotych w momencie, gdy skusimy się na przygarnięcie trzech sztuk. Łącznie w kolekcji znajduje się 41 różnych wzorów statuetek. Jest zatem co zbierać. Musicie się jednak śpieszyć, gdyż oferta będzie ważna tylko do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Kolekcjonerzy będą mieli pracowite dwa tygodnie. - Tanie figurki z gry Fortnite w sklepach sieci Biedronka - wiadomość - 2019-04-15
Kolekcjonerzy będą mieli pracowite dwa tygodnie.

Jak to zazwyczaj bywa z biedronkowymi okazjami, nie ma pewności, czy w najbliższym sklepie znajdą się wszystkie interesujące Was figurki. Zatem by zabrać całość, lub po prostu znaleźć najładniejszy Waszym zdaniem model, prawdopodobnie będziecie musieli zrobić sobie mały objazd po okolicy.

Mimo ataków ze strony prominentnych osób, Fortnite, a zwłaszcza jego moduł oparty o tryb battle royale, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. W ubiegłym roku produkcja Epic Games wygenerowała 2,4 miliarda dolarów, co jest rekordem wszech czasów w branży. Tytuł napędza również popyt na gry. Jak dowiedzieliśmy się w ubiegłym tygodniu, aż 13% amerykańskich nastolatków przyznało, że Fortnite skłonił ich do przyjrzenia się innym dziełom elektronicznej rozrywki.