Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 kwietnia 2019, 11:45

Gwiezdne wojny: Wojny klonów - zwiastun 7. sezonu

Podczas konwentu Star Wars Celebrations pokazano nowy zwiastun siódmego sezonu serialu animowanego Star Wars: The Clone Wars.

Zakończona właśnie impreza Star Wars Celebration obfitowała w wiele atrakcji dla fanów Gwiezdnych wojen. Jedną z nich okazała się publikacja zwiastunu siódmego sezonu serialu animowanego Gwiezdne wojny: Wojny klonów (ang. Star Wars: The Clone Wars).

Na razie nie wiemy dokładnie, kiedy zadebiutuje siódmy sezon. Wiadomo jedynie, że ukaże się on w streamingowym serwisie Disney+. 12 listopada tego roku ruszy on w Stanach Zjednoczonych. Na przełomie 2019 i 2020 r. usługa zacznie być wdrażana w Europie Zachodniej i Azji, natomiast w Europie Wschodniej i Ameryce Południowej stanie się to dopiero pod koniec 2020 roku.

Siódmy sezon zadebiutuje w usłudze Disney+. - Gwiezdne wojny: Wojny Klonów - zwiastun 7. sezonuk - wiadomość - 2019-04-15
Siódmy sezon zadebiutuje w usłudze Disney+.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek Gwiezdnych wojen: Wojen klonów wyemitowano w sierpniu 2008 roku. Serial zamknął się w sześciu sezonach i początkowo wiele wskazywało, że na tym zakończy się jego historia. Wieść o skasowaniu produkcji złagodziła zapowiedź w 2013 roku projektu The Clone Wars Legacy, w ramach którego niezrealizowane odcinki zostały przerobione na komiksy i powieści.

W zeszłym roku, podczas konwentu Comic-Con ogłoszono, że produkcja zostanie wskrzeszona w serwisie Disney+. W skład siódmego sezonu wejdzie dwanaście odcinków.

Warto wspomnieć, że tegoroczne Star Wars Celebration okazało się wyjątkowo owocne dla miłośników marki. Pokazano pierwsze zwiastuny gier Star Wars: Jedi Fallen Order i Vader Immortal: A Star Wars VR Series oraz zapowiedziano dodatek Onslaught do Star Wars: The Old Republic.

Dowiedzieliśmy się również o niezrealizowanych planach studia Obsidian Entertainment odnośnie Knights of the Old Republic 3. Ponadto obejrzeliśmy pierwszy zwiastun filmu Star Wars: The Rise of Skywalker.

  1. Oficjalna strona Star Wars: Clone Wars