Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2021, 10:21

Kolejne trzy gry Take-Two zostaną odświeżone w 2022 roku

Take-Two odświeży w 2022 roku trzy swoje tytuły, o których wcześniej nie wspominano. Na razie nie wiadomo, czy będą to remastery, remaki, czy wersje next-genowe.

W SKRÓCIE:
  • Take-Two planuje wydać w 2022 roku odświeżone wersje trzech znanych tytułów.
  • Na razie nie wiadomo, o jakie produkcje chodzi.
  • Firma planuje również wydanie czterech dużych tytułów, z których jeden nadal pozostaje nieujawniony.

Ostatnie sprawozdanie finansowe opublikowane przez firmę Take-Two dostarczyło nam ciekawych informacji. Na jednym ze slajdów zamieszczono bowiem plany korporacji na 2022 rok. Wśród nich znaleźć możemy odświeżone wersje trzech wydanych wcześniej tytułów, liczne gry mobilne oraz tajemniczy projekt od 2K.

Niestety firma nie zdradziła wiele więcej na temat wspomnianych produkcji. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy powracające tytuły będą remake’ami, remasterami, czy wersjami next-genowymi znanych nam już gier. Nie podano także, jakie studia za nie odpowiadają, co mogłoby ułatwić spekulacje. Prawdopodobnie jedną z nich będzie jednak Red Dead Redemption 2, które jest stosunkowo świeżą produkcją i prędzej czy później z pewnością trafi na nową generację konsol. Grę spotkałby więc ten sam los, co GTA 5 oraz Kerbal Space Program. Spekulacje na temat dwóch innych tytułów są jednak o wiele trudniejsze. Wachlarz marek należących do Take-Two jest bowiem bardzo szeroki.

To jednak nie jedyne informacje, jakie pojawiły się w sprawozdaniu. Firma wspomniała także o nowych dużych produkcjach, które zadebiutują w 2022 roku. Znajdziemy wśród nich NBA 2K22, WWE 2K22 oraz Tiny Tina's Wonderlands. Raport wspomina również o czwartej produkcji, za którą odpowiada 2K, ale na razie nie ujawniono, jaki to tytuł. Take-Two wyda również dziesięć gier mobilnych, z których wszystkie będą korzystać z modelu free-to-play. Oprócz nich na liście pojawiła się również produkcja indie, czyli OlliOlli World od Private Division. Wygląda więc na to, że Take-Two szykuje dla graczy w nadchodzącym roku wiele premier.