Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2021, 10:19

Take-Two ujawni nową markę w tym miesiącu. Może chodzić o XCOM w świecie Marvela

W tym miesiącu Take-Two Interactive zapowie nową markę. Najpewniej chodzi o turową strategię bitewną, która połączy mechanizmy serii XCOM z uniwersum Marvela.

Firma Take-Two Interactive, prezentując wyniki finansowe za miniony kwartał, uchyliła również rąbka tajemnicy w kwestii swoich planów na przyszłość. Wydawca poinformował, że w tym miesiącu ujawni „nową ekscytującą markę”.

Nie zdradzono żadnych konkretów odnośnie tej produkcji poza tym, że jej premiera nastąpi przed 31 marca 2022 roku. Możliwe, że projekt zostanie zapowiedziany w trakcie imprezy Gamescom. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie miała charakter wirtualny – 25 sierpnia otworzy ją transmisja Gamescom: Opening Night Live, którą poprowadzi Geoff Keighley.

Spekuluje się, że nową marką może być turowa gra bitewna osadzona w komiksowym uniwersum Marvela, nad którą pracuje znane z serii XCOM studio Firaxis. Doniesienia o tym projekcie pojawiły się w czerwcu. Wtedy plotki mówiły również o nadchodzącym spin-offie serii Borderlands, który ostatecznie ujawniono podczas E3 jako Tiny Tina's Wonderlands.

  1. Take-Two Interactive – oficjalna strona firmy
  2. Firaxis Games - oficjalna strona studia