Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2021, 14:31

autor: Musiol

Tajemniczy projekt Rockstar Games; producent muzyczny dzieli się e-mailem

Rockstar Games pracuje nad czymś dużym. Producent muzyczny z UK podzielił się treścią e-maila, który otrzymał od studia wraz z propozycją współpracy przy nowych projektach.

W SKRÓCIE:
  1. Producent muzyczny z UK Chiko Kan pochwalił się treścią e-maila otrzymanego od Rockstar Games.
  2. Studio zaprosiło go do współpracy nad nowymi i ekscytującymi projektami.

Plotki na temat GTA 6 powracają niczym bumerang. Tym razem źródłem informacji o nowym, tajemniczym projekcie studia Rockstar Games jest producent muzyczny z Wielkiej Brytanii - Chiko Kan.

We wpisie podsumowującym miniony rok pochwalił się on wiadomością e-mailową otrzymaną kilka miesięcy temu od Richarda Barnesa, który przez ponad 15 lat odpowiadał za komunikację w Rockstar Games (od maja zeszłego roku pracuje w Unity Technologies).

Barnes zaprosił go po przesłuchaniu jego próbek muzycznych do pracy nad kilkoma projektami znajdującymi się w trakcie tworzenia. Co oczywiste, żadne tytuły nie padły, ale społeczność związana z serią Grand Theft Auto od razu zaczęła spekulować, że mowa o GTA 6.

Oczywiście tego nie można wykluczyć, jednak wiele pogłosek okazywało się albo nieprawdziwymi domysłami, albo wyjątkowo mocno naciąganymi teoriami. Być może jednak Rockstar Games zdecyduje się zapowiedzieć w tym roku szóstą odsłonę swojej najpopularniejszej serii. Gdybym miał zabawić się we wróżbitę, to postawiłbym dopiero na 2022 rok z uwagi na planowaną na ten rok premierę GTA 5 na PS5 i Xboksa Series X|S.

  1. Oficjalna strona serii Grand Theft Auto
Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach