Wszystkim wypatrującym premiery Lego Universe, gry MMO opartej na świecie zbudowanym z popularnych klocków, musimy przekazać złą informację. Tytuł przygotowywany przez Net Devil nie pojawi się w 2009 roku. Pod znakiem zapytania stoi wydanie gry rok później – w 2010.
Maciej Śliwiński
18 lutego 2009 09:45
Tegoroczne lato przyniesie posiadaczom DSa nową produkcję, której akcja zabierze nas w realia najpopularniejszych klocków świata - LEGO Battles. Gra łączyć będzie trzy motywy tematyczne duńskich zabawek - LEGO Castle, LEGO Pirates i LEGO Space, a nasze zadanie polegać ma na rozbudowie i obronie własnej bazy oraz tworzeniu armii i podboju wrogiej fortecy.
Dorota Drużko
5 lutego 2009 13:09
Cenega, partner firmy Warner Bros. Interactive Entertaiment na terenie Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii, Serbii, Słowenii, Bułgarii oraz Chorwacji z przyjemnością informuje, że już dziś premiera świetnej gry Guinness World Records na platformę NDS i Wii!
Cenega Press Release
16 stycznia 2009 17:37
Kilka dni temu informowaliśmy o spekulacjach, dotyczących nowej produkcji, sygnowanej logiem firmy LEGO. Dzisiaj mamy kolejną nowinkę, odnośnie tych specyficznych gier, tym razem chodzi jednak o przeniesienie w klockowy świat postaci Harrego Pottera.
Robert Duraj
5 stycznia 2009 14:15
Cenega, partner firmy Warner Bros. Interactive Entertaiment na terenie Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji, Serbii, Słowenii, Bułgarii oraz Chorwacji, z przyjemnością ogłasza, że rewelacyjna gra LEGO Batman ma dziś swoją premierę na platformach PS2 i PSP. Jednocześnie przypominamy, że gra na konsole Xbox360, PS3, Wii i NDS jest już w sprzedaży.
Cenega Press Release
5 grudnia 2008 17:53
Klocki LEGO to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zabawek przeznaczonych dla najmłodszych, średnich i tych dużych. Nic więc dziwnego, iż jej twórcy postanowili wejść w mariaż z branżą gier wideo i trzeba przyznać, wyszło im to całkiem nieźle.
Maciej Myrcha
1 grudnia 2008 14:16
Cenega, partner firmy Warner Bros. Interactive Entertaiment na terenie Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji, Serbii, Słowenii, Bułgarii oraz Chorwacji, z przyjemnością ogłasza, że już w piątek 5 grudnia odbędzie się premiera LEGO Batmana na platformę PS2 i PSP!
Cenega Press Release
28 listopada 2008 17:52
Cenega, partner firmy Warner Bros. Interactive Entertaiment na terenie Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji, Serbii, Słowenii, Bułgarii oraz Chorwacji, z przyjemnością ogłasza, że już dziś jest premiera rewelacynej gry LEGO Batman na platformę Xbox360, PS3, NDS, Wii. Data premiery gry na konsolę PS2 i PSP zostanie ujawniona już wkrótce.
Cenega Press Release
21 listopada 2008 22:28
Cenega, partner firmy Warner Bros. Interactive Entertaiment na terenie Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji, Serbii, Słowenii, Bułgarii oraz Chorwacji, z przyjemnością ogłasza, że znamy już datę premiery LEGO Batmana na platformę Xbox360, PS3, NDS, Wii. Premiera odbędzie się 21 listopada! Data premiery gry na konsolę PS2 i PSP zostanie ujawniona już wkrótce.
Cenega Press Release
18 listopada 2008 20:45
„Witam serdecznie w poradniku do kolejnej części gier sygnowanych marką LEGO. Tym razem jest to Batman, obejmujący aż 6 epizodów (po 3 dla tych „dobrych” i 3 dla „złych). Otrzymujesz kompletny opis przejścia gry krok po kroku, wliczając w to wszystkie „znajdźki” (kanistry, power brick, zakładnicy), czyli innymi słowy 100% potrzebnych informacji, wzbogaconych o masę screenów z gry."
Redakcja GRYOnline.pl
25 października 2008 13:30
Cenega, partner firmy Warner Bros na terenie Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji, Serbii, Słowenii, Bułgarii oraz Chorwacji, z przyjemnością informuje, że gra akcji z elementami przygody LEGO Batman trafiła do planu wydawniczego Cenega.
Cenega Press Release
14 października 2008 22:15
Otrzymaliśmy potwierdzenie informacji, że sklepowa wersja tej niezwykle zabawnej gry zostanie wydana dokładnie 10 października w Wielkiej Brytanii. Znamy także polskiego dystrybutora i datę premiery na naszym rynku. W Polsce tytułem zajmuje się więc CD Projekt i powinien on być dostępny dopiero na początku listopada. W naszym kraju wydana zostanie jak na razie tylko wersja na pecety.
Szymon Liebert
7 października 2008 10:06
Dziś odbyła się amerykańska premiera LEGO: Batman, kolejnej zręcznościówki przenoszącej znanych filmowych bohaterów do świata duńskich klocków. Tytuł ukazał się jednocześnie na wszystkich dostępnych platformach, czyli komputerach i konsolach Xbox 360, PS3, PS2, Wii, Nintendo DS i PSP. Na Starym kontynencie gra zawita nieco później, 10 października.
Dorota Drużko
23 września 2008 13:45
Tylko 35 dni dzieli nas od premiery gry LEGO Batman: The Videogame. Najnowsza pozycja ze stajni Traveller’s Tales trafi do sklepów 10 października 2008 – donosi serwis MCV, powołując się na wydawcę tytułu, koncern Warner Bros Interactive.
Marek Grochowski
5 września 2008 14:37
Obrodziło nam ostatnio statystykami na temat sprzedaży popularnych tytułów. We wtorek dowiedzieliśmy się, że Doom 3 rozszedł się w nakładzie 3,5 mln egzemplarzy, a wczoraj w tym samym temacie wynikiem 2 mln pochwalili się twórcy Soul Calibura IV. O swoich rynkowych sukcesach postanowili powiadomić też twórcy serii LEGO Star Wars.
Marek Grochowski
7 sierpnia 2008 12:25
„Witam wszystkich w poradniku do gry LEGO Indiana Jones: The Original Adventures. Poza ogólnymi poradami znajdziecie tu pełny opis przejścia wszystkich rozdziałów kampanii."
Redakcja GRYOnline.pl
17 czerwca 2008 20:06
Kapelusz, bicz, na wpół rozpięta koszula i paniczny strach przed wężami chyba w możliwie najkrótszy sposób opisują najbardziej znanego archeologa XX wieku. Przed kilkunastoma dniami Indiana Jones powrócił na wielkie ekrany w ekranizacji czwartej części swoich przygód, tymczasem już dzisiaj ma miejsce amerykańska premiera pastiszu poprzednich trzech filmów w grze
Przemysław Zamęcki
3 czerwca 2008 13:24
Od kilku dni na srebrnych ekranach gości najnowsza odsłona przygód Indiany Jonesa - Królestwo Kryształowej Czaszki. Przygodowy seria filmów z Harrisonem Fordem w roli głównej jest na tyle popularna, że niebawem doczeka się również swojej adaptacji w wirtualnym świecie. Choć od wtorkowej premiery gry LEGO Indiana Jones: The Original Adventures dzieli nas jeszcze cały weekend, redaktorzy serwisu IG
Marek Grochowski
30 maja 2008 12:25
W dniu 5 czerwca br. zadebiutuje kinowa polska wersja gry komputerowej „Opowieści z Narnii: Książę Kaspian”. Gra stanowi drugą część serii „Opowieści z Narniii” i jest oparta na ekranizacji powieści o tym samym tytule.
CDP.pl Press Release
15 maja 2008 10:33
Już niebawem, bo 13 maja będziemy mogli zagrać w demo LEGO Indiana Jones: The Original Adventures w wersji dla PC. Zostanie ono udostępnione w sieci, a ponadto w tym samym dniu na amerykańskie półki sklepowe trafi specjalna edycja DVD wszystkich części kinowej trylogii o najbardziej znanym archeologu świata. W jej skład wejdzie tez między innymi, poza kolejnymi filmami, właśnie wspomniane demo ora
Dorota Drużko
2 maja 2008 09:50