Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 30 października 2009, 13:37

Polska premiera LEGO Star Wars: The Complete Saga

Cenega, partner firmy Activision w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością ogłasza, że dziś ma swoją premierę gra LEGO® Star Wars®: The Complete Saga.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, partner firmy Activision w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością ogłasza, że dziś ma swoją premierę gra LEGO® Star Wars®: The Complete Saga. Ta wyjątkowa gra łączy niepowtarzalny świat klocków LEGO ze wspaniałymi postaciami, epizodami i pojazdami z kultowych Gwiezdnych Wojen. LEGO© Star Wars®: The Complete Saga to zestaw 2 gier LEGO® Star Wars®: The Video Game oraz LEGO® Star Wars® II: The Original Trilogy z nowymi elementami.

LEGO Star Wars: The Complete Saga pozwoli Ci po raz pierwszy w historii pobawić się wszystkimi sześcioma częściami filmu Gwiezdne Wojny! W grze czekają na Ciebie nowe poziomy, postaci i opcje, które dostarczą Ci mnóstwo zabawy, kreatywnej rozrywki oraz dawkę niepowtarzalnego humoru. W grze znajdziesz również wszystkie charakterystyczne cechy, które sprawiły, że LEGO Star Wars: The Video Game oraz LEGO Star Wars II: The Original Trilogy były prawdziwymi hitami! Całkowicie nowe poziomy m. in. z Epizodu II, które nigdy wcześniej nie były dostępne w grach, nowe grywalne postaci takie jak Watto, Zam Wessell, Boss Nass oraz miliony nowych możliwości! To wszystko w LEGO Star Wars: The Complete Saga!