Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

golf - newsy i ciekawostki

RPGolf Legends
RPGolf Legends

Danteveli, 17 stycznia 2022, 20:29

Moja wiedza na temat wszystkiego, co jest związane z golfem, jest mocno ograniczona. Tytuły od Nintendo, jedna zabawna seria od Sony i to, że kiedyś przez przypadek wylądowałem na polu golfowym, nie czynią ze mnie eksperta. Jednak postanowiłem wykorzystać swoją znikomą ekspertyzę podczas testowania RPGolf Legends. W końcu istnieje szansa, że Farciarz Gilmore nauczył mnie wszystkiego, co powinienem wiedzieć na temat tego sportu

2K Games kontynuuje rozwój PGA Tour 2K; firma podpisała umowę z Tigerem Woodsem
2K Games kontynuuje rozwój PGA Tour 2K; firma podpisała umowę z Tigerem Woodsem

Agnieszka Adamus, 16 marca 2021, 17:13

2K Games i HB Studios (odpowiedzialne między innymi za PGA Tour 2K21) podpisały umowę z Tigerem Woodsem. Będzie to pierwsza współpraca sportowca od czasów rozstania się z EA w 2013 roku.

Dangerous Golf – data premiery i trailer nowej gry twórców Burnouta
Dangerous Golf – data premiery i trailer nowej gry twórców Burnouta

Ender, 4 maja 2016, 19:32

Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Dangerous Golf, czyli szalonego zręcznościowego symulatora golfa, za którego stworzenie odpowiada studio Three Fields Entertainment (założone przez współtwórców serii Burnout).

Dangerous Golf – nowa gra twórców serii Burnout
Dangerous Golf – nowa gra twórców serii Burnout

Ender, 26 stycznia 2016, 18:20

Twórcy serii Burnout, wchodzący w skład debiutującego studia deweloperskiego Three Fields Entertainment, zapowiedzieli swój pierwszy projekt, którym jest gra Dangerous Golf. Produkcja skupi się na przedstawieniu ekstremalnej wersji golfa i ukaże się w maju na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także komputerach PC.

PGA Tour - zapowiedziano kolejny symulator golfa od EA Sports
PGA Tour - zapowiedziano kolejny symulator golfa od EA Sports

Draug, 9 czerwca 2014, 22:25

Podczas targów E3 2014 firma Electronic Arts zapowiedziała kolejny symulator golfa, nazwany po prostu PGA Tour. Gra będzie bardziej zaawansowana technologicznie niż poprzedniczki dzięki zastosowaniu silnika Frostbite 3. Premiera produkcji nastąpi wiosną 2015 roku.

Powerstar Golf - zapowiedziano humorystyczną grę sportową na Xboksa One
Powerstar Golf - zapowiedziano humorystyczną grę sportową na Xboksa One

Adrian Werner, 11 czerwca 2013, 07:12

Firma Microsoft zapowiedziała na Xboksa One grę Powerstar Golf. Produkcja podejdzie w humorystyczny sposób do tematyki wirtualnego golfa i zamiast realizmu skoncentruje się na dobrej zabawie.

Firma Electronic Arts zapowiedziała grę Tiger Woods PGA Tour 13. Premiera pod koniec marca

Kono, 11 stycznia 2012, 10:43

Firma Electronic Arts ogłosiła, że 27 marca w USA i 30 marca w Europie na półkach sklepowych zagości kolejna odsłona znanej golfowej serii, czyli Tiger Woods PGA Tour 13. Gra wprowadzi nowy system uderzeń oraz tryb Tiger’s Golf Legacy.

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters na PC okrojoną wersją konsolowych edycji

Sarge, 13 września 2011, 10:45

Gracze na łamach oficjalnego forum krytykują pecetową wersję gry Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters, która kilka dni temu zadebiutowała na rynku. Tytuł miał wiernie odwzorować większość patentów znanych z konsolowych edycji, a w rzeczywistości okazał się mocno okrojonym wydaniem oryginału.

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters zapowiedziany na PC i Mac

Sarge, 20 lipca 2011, 09:25

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie gry Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters także na PC i Mac. Dotychczas tytuł ukazał się jedynie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii.

Tour Golf Online – sieciowa gra golfowa na silniku CryEngine 3

Hed, 24 czerwca 2011, 12:23

Firma OnNet oraz serwis GamesCampus zapowiedziały oficjalnie sieciową grę golfową napędzaną silnikiem CryEngine 3 - Tour Golf Online. W produkcję będziemy mogli pograć za darmo w przyszłym roku. Twórcy zapowiadają najładniejszy symulator golfa w historii, który przy okazji będzie kolejną okazją do podziwiania technologii studia Crytek.