Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 stycznia 2021, 19:01

Szybcy i wściekli 9 - zdjęcie aktora z planu może zawierać cenną wskazówkę

Fani Szybkich i wściekłych są zaintrygowani zdjęciem, które ostatnio udostępnił Vin Diesel - być może stanowi ono wskazówkę dotyczącą obsady kolejnego filmu w serii.

Vin Diesel, aktor znany m.in. z roli Dominica Toretto w serii filmów Szybcy i wściekli, udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie pochodzące z planu filmowego. Zazwyczaj takie fotografie promocyjne nie są niczym niezwykłym, jednak ta wywołała szczególne zainteresowanie za sprawą stojącego w tle Dwayne'a „The Rocka" Johnsona. Aktor pojawił się w kilku odsłonach Szybkich i wściekłych jako Luke Hobbs, jednak nie zobaczymy go w nadchodzącej części 9., której premiera jest zapowiedziana na maj 2021 roku.

Vin Diesel opatrzył swoje zdjęcie m.in. hashtagiem #F10endofsaga, które może sugerować, że współpraca z Johnsonem dotyczy 10. części serii, znajdującej się obecnie we wczesnej fazie produkcji i nadchodzącej do kin w 2022 roku.

Szybcy i wściekli 9 - zdjęcie aktora z planu może zawierać cenną wskazówkę - ilustracja #1
Vin Diesel z Dwayne’em Johnsonem (źródło: Instagram)

Ponowne nawiązanie współpracy Vina Diesela z Dwayne’em Johnsonem byłoby dobrą wiadomością, jako że między aktorami przez długi czas panował konflikt. Oficjalnym wytłumaczeniem absencji Johnsona w 9. części Szybkich i wściekłych był jego brak czasu w związku z produkcją filmu Hobbs i Shaw, spin-offu serii. Pojawiły się jednak sugestie, że właściwym powodem były napięcia między Johnsonem i Vinem Dieselem.

Pierwsze sygnały, że panowie mogli się pogodzić, doszły nas w październiku 2019 roku. Zdjęcie opublikowane przez Diesela stanowi potwierdzenie, że faktycznie atmosfera na planie jest już lepsza i możemy liczyć na przywrócenie postaci Luke'a Hobbsa w Szybkich i wściekłych 10, choć oczywiście nie jest to jeszcze pewne. Post zamieszczony przez Vina Diesela może równie dobrze być zapowiedzią niewielkiego cameo Johnsona w części dziewiątej.

Przypomnijmy, że grany przez Dwayne'a Johnsona Luke Hobbs pojawi się także za jakiś czas w drugiej części Hobbsa i Shawa. Tutaj jednak na razie panuje cisza, jeśli chodzi o potencjalną datę premiery.