Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2010, 10:59

Szczegóły pokazu Project Natal

Koncern Microsoft przekazał redakcji internetowego wydania Los Angeles Times kilka szczegółowych informacji na temat tego, czego można się spodziewać na specjalnym pokazie kontrolera Project Natal. Odbędzie się on już za kilkanaście godzin.

Koncern Microsoft przekazał redakcji internetowego wydania Los Angeles Times kilka szczegółowych informacji na temat tego, czego można się spodziewać na specjalnym pokazie kontrolera Project Natal. Odbędzie się on już za kilkanaście godzin.

Imprezę otworzy 45-minutowy występ Cirque du Soleil – słynnej grupy wystawiającej przedstawienia rodem z cyrku. Udział w nim weźmie 80 artystów, którzy zaprezentują zgromadzonym historię człowieka zmierzającego do celu mimo utrudniających mu to barier oraz przeszkód.

Szczegóły pokazu Project Natal - ilustracja #1

Project Natal – Ricochet.

Pokaz obejmie również prezentację samego kontrolera. Jego możliwości zostaną przedstawione zgromadzonym na bazie czterech dem technologicznych. Ricochet będzie nieznacznie zmodyfikowaną wersją znanej gry, w której rozgrywka polega na odbijaniu piłek lecących w stronę gracza. W stosunku do poprzednio pokazywanej odsłony dojdzie wsparcie dla dwóch osób, demonstrujące jednocześnie funkcję rozpoznawania twarzy oraz sylwetek graczy.

Living Statue umożliwi nakręcenie niedługiego filmiku (np. z tańcem lub śpiewem), a następnie wysłanie go kolegom/koleżankom. W Obstacle Course rozgrywka będzie polegać na przebyciu wirtualnego toru przeszkód, z kolei w River Rush prezenterzy pokonają rwąca rzekę, siedząc na niezbyt stabilnej tratwie. W trakcie pokazu nie zabraknie również odniesienia do komercyjnych produkcji, nad którymi pracuje szereg światowych deweloperów. Ich szersze pokazy zostaną przeprowadzone w kolejnych dniach trwania targów E3.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej