Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2012, 15:14

autor: Hed

Szczegóły pecetowego wydania Dark Souls – dwie wersje językowe do wyboru, dwa wydania gry w dniu premiery

Cenega przedstawiła szczegóły pecetowego wydania gry Dark Souls. Tak zwana Prepare to Die Edition będzie dostępna w dwóch wersjach – specjalnej i zwykłej. W samej grze będziemy mogli też wybrać jedną z dwóch ścieżek językowych: polską lub angielską.

Szczegóły pecetowego wydania Dark Souls – dwie wersje językowe do wyboru, dwa wydania gry w dniu premiery - ilustracja #1

Pecetowa konwersja gry Dark Souls, znana jako Prepare to Die Edition, pojawi się w Polsce w dwóch wydaniach. W pierwszym z nich znajdziemy specjalne dodatki, w tym książeczkę z grafikami, ścieżkę dźwiękową oraz materiały filmowe. Drugie będzie pozbawione tych atrakcji, ale za to opatrzone niższą ceną. W samej grze będziemy mogli wybrać jedną z dwóch wersji językowych: polską kinową (napisy) lub angielską.

W skład bogatszego wydania Dark Souls: Prepare to Die Edition wejdą następujące elementy: album z materiami graficznymi z dodatku Artorias of the Abyss, ścieżka dźwiękowa, płyta DVD z filmami z produkcji, plakat oraz zestaw 5 pocztówek z gry. Zwykły pakiet będzie zawierał samą grę, pudełko i instrukcję. Ta tańsza alternatywa podobno została przygotowana specjalnie dla polskich graczy przez firmę Cenega z porozumieniu z Namco Bandai Partners.

Szczegóły pecetowego wydania Dark Souls – dwie wersje językowe do wyboru, dwa wydania gry w dniu premiery - ilustracja #2
Tak prezentuje się wydanie pecetowe Dark Souls.

Dystrybutor potwierdził ponadto, że wersje pudełkowe Dark Souls: Prepare to Die Edition trafią tej zimy na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Szczegóły wydań poznamy wkrótce. Wiadomo, że dodatkowa zawartość szykowana dla tej wersji, czyli wspomniany Artorias of the Abyss, pojawi się oddzielnie na łamach Xbox LIVE oraz PlayStation Network. Dzięki temu osoby, które kupiły grę w ubiegłym roku będą miały możliwość zmierzenia się z nowymi bossami.

  1. Oficjalna strona Dark Souls: Prepare to Die Edition