Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2021, 09:25

autor: Entelarmer

Remake System Shock na nowym pokazie rozgrywki

Siedem minut pokazu rozgrywki trudno uznać za teaser trailer. Jednakże twórcy System Shocka tak właśnie określili świeżo udostępniony materiał z nadchodzącego remake'u.

Zespół Nightdive Studios opublikował nowy pokaz rozgrywki z odświeżonego System Shocka. Tym razem twórcy skupili się na zaprezentowaniu drugiego poziomu – Research. Łącznie otrzymaliśmy siedem minut niepokazywanego wcześniej materiału z gry – całkiem sporo jak na nominalny „teaser trailer”. „Zwiastun” możecie obejrzeć poniżej.

Niestety, deweloperzy nadal nie uznali za stosowne uściślić terminu premiery. Na kartach produkcji w sklepach cyfrowych wciąż jest mowa o debiucie tego lata. Pozostawia to twórcom niecałe 3 miesiące na wydanie gry, o ogłoszeniu konkretnej daty nawet nie mówiąc. Od lutego gracze mogą sprawdzić na PC kolejne i ostatnie demo System Shocka przed ukazaniem się pełnej wersji, lecz od tego czasu nie podzielono się praktycznie żadnymi nowymi szczegółami.

Przypomnijmy – remake ma zachować klimat znany z oryginału, ale studio Nightdive odświeżyło zarówno oprawę audiowizualną, jak i rozgrywkę (m.in. poprzez poprawiony balans wrogów i uzbrojenia oraz garść usprawnień w mechanikach). Miejmy nadzieję, że będziemy mogli przekonać się o znaczeniu tych zmian przed końcem wakacji.

  1. Oficjalna strona gry System Shock