Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2021, 09:38

Koniec wsparcia dla Mortal Kombat 11; studio NetherRealm skupi się na nowej grze

Mortal Kombat 11 nie otrzyma więcej DLC. Studio NetherRealm poinformowało o zakończeniu wsparcia i skupieniu się na nowym projekcie.

W SKRÓCIE:
  1. Studio NetherRealm ogłosiło koniec wsparcia dla Mortal Kombat 11.
  2. Deweloper skupi się na nowym projekcie.

Mortal Kombat 11 nie będzie otrzymywało już wsparcia ze strony studia NetherRealm. Deweloperzy ogłosili na swoim profilu w serwisie Twitter, że przenoszą się do nowego projektu. W ciągu dwóch lat od debiutu do gry dodano 12 nowych postaci, udostępniono fabularny dodatek Następstwa i wypuszczono niezliczoną ilość poprawek.

Nie ujawniono na ten moment, czym dokładnie zajmie się NetherRealm. Od pewnego czasu krążą pogłoski, że studio może pracować nad bijatyką wykorzystującą licencję Marvela. Inną, bardziej prawdopodobną opcją jest przygotowanie trzeciej części serii Injustice, która przy okazji doczeka się ekranizacji ze strony Warner Bros. Entertainment.

Ciekawe zestawienie na Twitterze przygotował użytkownik Kotality, który krótko po ogłoszeniu informacji o końcu wsparcia dla Mortal Kombat 11 udostępnił infografikę przedstawiającą, jak długo po premierze poszczególne bijatyki otrzymywały nową zawartość. I tutaj MK11 wypada, delikatnie mówiąc, tak sobie.

  1. Recenzja gry Mortal Kombat 11 – przyczajony smok, ukryty grind
  2. Mortal Kombat 11 – poradnik
  3. Mortal Kombat 11 – strona oficjalna

Paweł Musiolik

Paweł Musiolik

Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Nigdy nie chciał pisać o grach, jednak jakimś trafem wylądował w redakcji serwisu SquareZone, gdzie mógł kultywować swoją miłość do jRPG-ów wywołaną kontaktem z Final Fantasy VII, Tacticsem i całą resztą cudownych gier Squaresoftu. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC, jako dodatkowej platformy do grania. W trakcie swojej przygody z mediami pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego były w 100% zadowolony.

więcej