Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2021, 09:38

Koniec wsparcia dla Mortal Kombat 11; studio NetherRealm skupi się na nowej grze

Mortal Kombat 11 nie otrzyma więcej DLC. Studio NetherRealm poinformowało o zakończeniu wsparcia i skupieniu się na nowym projekcie.

W SKRÓCIE:
  1. Studio NetherRealm ogłosiło koniec wsparcia dla Mortal Kombat 11.
  2. Deweloper skupi się na nowym projekcie.

Mortal Kombat 11 nie będzie otrzymywało już wsparcia ze strony studia NetherRealm. Deweloperzy ogłosili na swoim profilu w serwisie Twitter, że przenoszą się do nowego projektu. W ciągu dwóch lat od debiutu do gry dodano 12 nowych postaci, udostępniono fabularny dodatek Następstwa i wypuszczono niezliczoną ilość poprawek.

Nie ujawniono na ten moment, czym dokładnie zajmie się NetherRealm. Od pewnego czasu krążą pogłoski, że studio może pracować nad bijatyką wykorzystującą licencję Marvela. Inną, bardziej prawdopodobną opcją jest przygotowanie trzeciej części serii Injustice, która przy okazji doczeka się ekranizacji ze strony Warner Bros. Entertainment.

Ciekawe zestawienie na Twitterze przygotował użytkownik Kotality, który krótko po ogłoszeniu informacji o końcu wsparcia dla Mortal Kombat 11 udostępnił infografikę przedstawiającą, jak długo po premierze poszczególne bijatyki otrzymywały nową zawartość. I tutaj MK11 wypada, delikatnie mówiąc, tak sobie.

  1. Recenzja gry Mortal Kombat 11 – przyczajony smok, ukryty grind
  2. Mortal Kombat 11 – poradnik
  3. Mortal Kombat 11 – strona oficjalna