Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 września 2019, 15:53

autor: Entelarmer

Sylvester Stallone żegna się z fanami Rambo wzruszającym filmem

Sylvester Stallone opublikował materiał wideo skierowany do fanów serii Rambo. Aktor podziękował im za długoletnie wsparcie filmów z legendarnym komandosem.

Sylvester Stallone żegna się z fanami i rolą Rambo. - Sylvester Stallone żegna się z fanami Rambo wzruszającym filmem - wiadomość - 2019-09-25
Sylvester Stallone żegna się z fanami i rolą Rambo.

Premiera Rambo: Ostatniej krwi już za nami, ale chętni do pożegnania się z kultowym komandosem powinni jeszcze zajrzeć na Twittera. Sylvester Stallone zamieścił tam filmik, w którym podziękował fanom za lata spędzone z Rambo. Ostatnia rola dała się mu we znaki (jak sam twierdzi, stracił przez nią 14 funtów, czyli ponad 6 kilogramów), ale aktor najwyraźniej nie żałuje czasu spędzonego z marką.

Wypada się cieszyć z – jak się wydaje – dobrego nastroju Stallone’a, ale nie da się ukryć, że Rambo: Ostatnia krew nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii kina. Recenzje pozostają niezmiennie negatywne od premiery filmu, a choć widzowie oceniają go lepiej, nie przełożyło się to na większy sukces w amerykańskim box office. Tytuł nie zyskał też aprobaty Davida Morrella, twórcy postaci Rambo, który dał wyraz swojemu niezadowoleniu na Twitterze, ku „uciesze” niektórych fanów. W takim przypadku obraz rzeczywiście może być ostatnią produkcją z niepokornym komandosem, nawet jeśli prawdziwe były pogłoski o planach stworzenia kolejnych części cyklu.