Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2017, 11:59

Sword Art Online: Hollow Realization - konsolowe RPG akcji trafi na PC

Firma Bandai Namco Entertainment i studio Aquria zapowiedziały pecetową wersję Sword Art Online: Hollow Realization, czyli gry RPG akcji, która zadebiutowała w zeszłym roku na PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Wersja pecetowa ukaże się 27 października tego roku. - Sword Art Online: Hollow Realization - konsolowe RPG akcji trafi na PC - wiadomość - 2017-10-21
Wersja pecetowa ukaże się 27 października tego roku.
SWORD ART ONLINE: HOLLOW REALIZATION W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Aquria
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: RPG akcji
  4. Platformy: PS4, PSV, PC
  5. Data premiery ma PC: 27 października 2017 r.

Dwa miesiące temu ujawniono strzelankę Sword Art Online: Fatal Bullet. Jednym z powodów, dla których ten projekt wzbudził spore zainteresowanie był fakt, że była to pierwsza gra z tej marki, która została zapowiedziana na PC. Czas pokazał jednak, że nie będzie pierwszą, która trafi na rynek. W zeszłym miesiącu na pecetach ukazało Accel World vs. Sword Art Online, a teraz będąca wydawcą firma Bandai Namco Games zapowiedziała konwersję kolejnej produkcji z serii, zatytułowanej Sword Art Online: Hollow Realization.

Co godne pochwały, na grę nie będziemy musieli czekać długo. Sword Art Online: Hollow Realization trafi bowiem na PC już 27 października. Ponadto wydanie pecetowe zawierać będzie wszystkie dodatki DLC, które wypuszczono do wersji konsolowych.

Przypomnijmy, że Sword Art Online: Hollow Realization pierwotnie ukazało się w Japonii 27 października 2016 roku na konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita, a dwa tygodnie później doczekaliśmy się premiery w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Gra stanowi czwartą adaptację tej marki, jaka trafiła na konsole. Przed nią ukazały się Sword Art Online: Infinity Moment (2013 r.), Sword Art Online: Hollow Fragment (2014 r.) oraz Sword Art Online: Lost Song (2015 r.). Mamy nadzieję, że przynajmniej część z tych gier w przyszłości również doczeka się wydań pecetowych.

  1. Oficjalna strona gier z marki Sword Art Online