Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2012, 11:34

autor: Kono

Swobodne poruszanie się po Manhattanie, zadania poboczne i system Web Rush w grze The Amazing Spider-Man

Twórcy gry The Amazing Spider-Man ujawnili kilka nowych informacji o nadchodzącym tytule. W najnowszej produkcji ukazującej przygody Człowieka-Pająka gracze będą mogli swobodnie poruszać się po Manhattanie, znajdą zadania poboczne i mini gry, a także skorzystają z systemu Web Rush.

Swobodne poruszanie się po Manhattanie, zadania poboczne i system Web Rush w grze The Amazing Spider-Man - ilustracja #1

Fani Człowieka-Pająka nie są zbytnio rozpieszczani przez studio Beenox, które bardzo oszczędnie dzieli się wiadomościami na temat nadchodzącej produkcji opowiadającej o przygodach Spider-Mana. Niedawno jednak główny projektant gry zdradził kilka interesujących informacji dotyczących rozgrywki w The Amazing Spider-Man.

Deweloper zapytany o nowe aspekty mechaniki w The Amazing Spider-Man odpowiedział fanom za pośrednictwem serwisu Facebook. „Wprowadzimy zupełnie nowy aspekt rozgrywki, który nazwaliśmy Web Rush. Pozwoli on graczom na nawigowanie i walkę w czasie rzeczywistym. Web Rush może być uruchomiony w każdym momencie i zaoferuje graczom wiele wyborów sytuacyjnych pozwalających wykonać charakterystyczne ruchy Człowieka-Pająka” – czytamy na Facebooku.

Twórcy potwierdzili również, że w grze będziemy mogli swobodnie przemieszczać się po Manhattanie. To właśnie w tej nowojorskiej dzielnicy znajdziemy wiele zadań pobocznych, wyzwań oraz mini gier, które mają stanowić ciekawy dodatek dla głównej historii opowiedzianej w grze.

Pomimo tych dwóch wiadomości, w dalszym ciągu mamy bardzo blade pojęcie o nadchodzącej grze traktującej o przygodach Człowieka-Pająka. Oprócz zwiastuna zaprezentowanego podczas VGA 2011 i niedawno opublikowanego screenshota, twórcy nie udostępnili zbyt wiele materiałów o The Amazing Spider-Man. Mamy jednak nadzieję, że gra okaże się co najmniej tak dobra jak poprzednie produkcje autorstwa studia Beenox ze Spider-Manem w roli głównej.

Dokładna data wydania The Amazing Spider-Man w dalszym ciągu nie została ujawniona. Gra jest tworzona przez studio Beenox, które na swoim koncie ma m.in. Spider-Man: Shattered Dimensions oraz Spider-Man: Edge of Time. Tytuł pojawi się na PlayStation 3, Xboksie 360, Nintendo Wii, DS oraz 3DS.