Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 marca 2018, 21:47

autor: Vergil

SUPERHOT, SOMA i Mini Metro w nowym Humble Bundle

Wystartowała kolejna akcja Humble Bundle – tym razem przecenione zostały popularne produkcje niezależne. Wśród nich prym wiedzie polski SUPERHOT, poza tym w okazyjnej cenie można nabyć między innymi takie tytuły jak SOMA czy Mini Metro.

Humble Bundle wystartowało z kolejną promocją, którą zostały objęte popularne „indyki”. Wśród nich znalazło się miejsce zarówno dla gry logicznej z domieszką strategii (Mini Metro), jak i dla survival horroru (SOMA) czy wreszcie jednej z najciekawszych strzelanek 2016 roku (mowa oczywiście o polskim SUPERHOT). Rzućmy więc okiem na listę tytułów, które przez najbliższe dwa tygodnie można nabyć w okazyjnej cenie.

SUPERHOT jest wisienką na torcie w najnowszym Humble Bundle, co jednak nie oznacza, że pozostałe gry objęte promocją nie są warte uwagi. - SUPERHOT, SOMA i Mini Metro w nowym Humble Bundle - wiadomość - 2018-03-28
SUPERHOT jest wisienką na torcie w najnowszym Humble Bundle, co jednak nie oznacza, że pozostałe gry objęte promocją nie są warte uwagi.

Po zapłaceniu dowolnej kwoty otrzymamy:

 1. Halcyon 6: Lightspeed Edition
 2. Mini Metro
 3. Rakuen
 4. dziesięcioprocentową zniżkę na pierwszy miesiąc Humble Monthly

Po uiszczeniu opłaty wyższej niż średnia (która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 4,72 dolara, czyli około 16 złotych) zdobędziemy dodatkowo:

 1. Keep Talking and Nobody Explodes
 2. SOMA
 3. Poly Bridge
 4. sekretne produkcje, które zostaną ujawnione po tygodniu od rozpoczęcia promocji
 5. soundtrack z gry Poly Bridge

Wydając 14 dolarów, czyli około 47 zł, kolekcję naszych zdobyczy zasilą:

 1. SUPERHOT
 2. 2 dolary do wydania w sklepie Humble Bundle (dotyczy wyłącznie subskrybentów Humble Monthly)

Warto odnotować, że część pieniędzy wydanych na cyfrowe zakupy można przeznaczyć na pomoc organizacjom charytatywnym – tym razem Humble Bundle proponuje wesprzeć Extra Life, która angażuje graczy z całego świata do pomocy dzieciom będącym ofiarami wypadków lub chorób. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wspomóc inną instytucję z bogatej listy.

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.