Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 18:31

autor: Vergil

Super Mario Odyssey zadebiutuje w październiku

Gigant z Kioto nie odpuszcza w temacie przygód wąsatego hydraulika. Super Mario Odyssey to jeden z tytułów, które mogą przesądzić o sukcesie Nintendo Switch. Firma podzieliła się z nami nie tylko nowym zwiastunem, lecz także oficjalną datą premiery tej produkcji.

Posiadacze Nintendo Switch, a zarazem miłośnicy wąsatego hydraulika i jego przyjaciół, mogą już zacierać ręce. Super Mario Odyssey trafi bowiem do sprzedaży 27 października bieżącego roku. Produkcja doczekała się dzisiaj nowego zwiastuna prezentującego szereg atrakcji przygotowanych przez japońskich deweloperów.

Jak możecie się przekonać oglądając powyższy zwiastun, w trakcie swoich wojaży Mario odwiedzi różnorodne światy. Oprócz standardowej dla serii, bajkowej krainy oraz prezentowanej wcześniej, alternatywnej wersji współczesnego świata, „Marian” trafi między innymi do Piaskowego Królestwa wyraźnie inspirowanego meksykańskim folklorem.

Niezależnie jednak od tego, w jakim miejscu znajdzie się bohater, schemat rozgrywki pozostanie niezmieniony – filarem zabawy będzie eksploracja, skakanie po platformach, kolekcjonowanie złotych monet (ten charakterystyczny dźwięk wciąż działa na wyobraźnię) oraz eliminacja przeciwników. Warto odnotować, że gracze otrzymają nawet możliwość przejmowania kontroli nad ciałami przeciwników – dotyczy to zarówno mniejszych, jak i większych adwersarzy.

W trakcie tytułowej podróży Mario odwiedzi różnorodne światy. - Super Mario Odyssey zadebiutuje w październiku - wiadomość - 2017-06-14
W trakcie tytułowej podróży Mario odwiedzi różnorodne światy.

Oprócz tego nic nie będzie stało na przeszkodzie, by w toku przygody zmienić wygląd protagonisty, na przykład zaopatrując go w sombrero. Znalazło się tu również miejsce na proste minigry będące przyjemną odskocznią od klasycznego, platformowego gameplayu.

Gra prezentuje się naprawdę przyjemnie dla oka – nie o grafikę jednak tutaj chodzi, a o projekty poziomów i miodność rozgrywki, a te aspekty opisywanej pozycji wydają się być przemyślane i dopracowane.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey