Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2017, 08:55

Styx: Shards of Darkness doczekało się wersji demonstracyjnej

Zespół Cyanide Studios wypuścił wersję demonstracyjną skradanki Styx: Shards of Darkness. Demo dostępne jest na pecetach, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Styx: Shards of Darkness ukazało się w marcu tego roku. - Styx: Shards of Darkness doczekało się wersji demonstracyjnej - wiadomość - 2017-06-07
Styx: Shards of Darkness ukazało się w marcu tego roku.
STYX: SHARDS OF DARKNESS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Cyanide Studios
  2. Wydawca: Focus Home Entertainment
  3. Gatunek: skradanka
  4. Platforma: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 marca 2017 r.

W marcu tego roku do sprzedaży trafiła gra Styx: Shards of Darkness, czyli kontynuacja udanej skradanki studia Cyanide. Jeśli do tej pory nie mogliście się zdecydować, czy produkcja ta warta jest zakupu, to w podjęciu decyzji może pomóc Wam wypuszczone właśnie demo.

Wersja demonstracyjna dostępna jest na wszystkich platformach sprzętowych, na których ukazała się gra, a więc na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Edycję PC dema możecie pobrać z usługi Steam, gdzie pliki instalacyjne „ważą” około 4 GB.

Demo pozwala rozegrać pierwszy poziom z kampanii, pełniący rolę rozbudowanego samouczka. W nim gracze trafiają na ulice Thoben, znanego również jako Miasto Złodziei, gdzie muszą ukraść złoto przeznaczone na wypłaty dla straży miejskiej. Jeśli po wypróbowaniu gry zdecydujecie się ją zakupić, to będziecie mogli kontynuować zabawę od momentu, w którym skończyła się wersja demonstracyjna.

Warto wspomnieć, że na Steam zorganizowano również promocję gry. Cena została obniżona o 40%, do 23,44 euro, czyli około 100 złotych. Z polskiej perspektywy jest to bardzo mała przecena, gdyż oferowana w polskich sklepach wersja pudełkowa jest niewiele droższa.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Styx: Shards of Darkness – goblin niechętnie uczy się nowych sztuczek
  3. Styx: Shards of Darkness w serwisie Steam