Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2005, 15:10

autor: Elrond

Stwórz sobie grę na Xbox 360

Tytuł nieco intrygujący, nieprawdaż? Ale oczywiście w pełni prawdziwy, jeśli ktoś ma dużą smykałkę do programowa oraz znajomości wśród ... niemieckich paserów. Jak podaje bowiem serwis Heise.de, transport, który wyruszył z HongKongu do europejskich developerów, stał się uboższy do 10 tzw. Development Kitów właśnie do Xbox 360.

Tytuł nieco intrygujący, nieprawdaż? Ale oczywiście w pełni prawdziwy, jeśli ktoś ma dużą smykałkę do programowa oraz znajomości wśród ... niemieckich paserów. Jak podaje bowiem serwis Heise.de, transport, który wyruszył z HongKongu do europejskich developerów, stał się uboższy do 10 tzw. Development Kitów właśnie do Xbox 360. Co prawda 3 spośród nich zostały znalezione na terenie Niemiec i Austrii ale 7 pozostaje na wolności.

Nie wiadomo czy to właśnie te konkretne urządzenia były pierwotnym celem kradzieży, czy też dostały się w ręce złodziei przypadkowo. Przewożone były bowiem z innymi produktami, w jak to nazwano, "nie rzucających się w oczy" opakowaniach. Przypuszcza się, iż za kradzieżą stoją ci sami sprawcy, którzy wypuścili do Internetu "dziewicze" zdjęcia konsoli Xbox 360. Śledztwo w sprawie skradzionych Development Kitów trwa.