Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 kwietnia 2014, 18:35

autor: Maciej Jałowiec

Stwórz plakat promujący Wikingów i wygraj telewizor oraz odtwarzacz Blu-Ray!

Wszystkich fanów seriali zapraszamy do udziału w zabawie, w której zdobyć można m. in. telewizor i odtwarzacz Blu-Ray! Nagroda powędruje do autora najlepszego plakatu promującego drugi sezon Wikingów.

Stwórz plakat promujący Wikingów i wygraj telewizor oraz odtwarzacz Blu-Ray! - ilustracja #1

Gorąco zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym serialu Wikingowie. Wraz z kanałem History przygotowaliśmy dla Was wyzwanie, w którym możecie zdobyć zestaw składający się m. in. z telewizora i odtwarzacza Blu-Ray. Aby wziąć udział w walce o nagrody, należy przede wszystkim wejść na stronę wikingowie2.gry-online.pl i zapoznać się z zadaniem, które postawiliśmy przed Wami. Mówiąc krótko, aby zdobyć nagrody, należy przygotować własny plakat filmowy promujący drugi sezon Wikingów. Na autora najlepszej pracy czeka telewizor Samsung UE40F5300 wraz z odtwarzaczem Samsung BD-F6500 i dwiema książkami: Zaprzysiężeni. Wilcze morze oraz Zaprzysiężeni. Skarb Attyli. Ponadto, przygotowaliśmy również trzy zestawy nagród dodatkowych, składających się ze wspomnianych wyżej pozycji książkowych.

Szczegóły zadania konkursowego oraz regulamin zabawy znajdziecie na wikingowie2.gry-online.pl. Tam również, w komentarzach u dołu strony, należy zgłaszać plakaty. Przypominamy ponadto, że na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 maja włącznie.

Gorąco zachęcamy do stworzenia własnego plakatu! Życzymy powodzenia w walce o nagrody!