Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2012, 18:33

autor: Adrian Werner

Strzelanka ShootMania: Storm zadebiutuje w styczniu, a w grudniu ruszy kolejna faza beta testów

Studio Nadeo ogłosiło, że gra FPS ShootMania: Storm trafi do sprzedaży 23 stycznia. Premierę gry poprzedzą zakrojone na szeroką skalę beta testy.

Strzelanka ShootMania: Storm zadebiutuje w styczniu, a w grudniu ruszy kolejna faza beta testów - ilustracja #1

ShootMania: Storm od chwili ujawnienia wzbudza spore emocje wśród fanów gier FPS utrzymanych w starym dobrym stylu. Teraz dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy tytuł ten trafi do sprzedaży. Studio Nadeo ogłosiło, że premiera nastąpi 23 stycznia. Natomiast już w grudniu ruszy druga faza beta testów, które obejmą znacznie większą liczbę graczy.

Warto dodać, że zamknięte testy trwają już od dłuższego czasu. Aby do nich dołączyć wystarczy kupić grę w pre-orderze. Obecnie kosztuje ona 55,99 złotych, czyli o 20% mniej niż wyniesie cena w dniu premiery. Jak prezentować się będzie kolejna faza testów (nazwana po prostu Beta 2) możecie zobaczyć oglądając pierwszy filmik ją reklamujący:

Beta 2 wprowadzi masę nowych elementów, wśród których znajdą się m.in. dodatkowe tryby rozgrywki. Gracze otrzymają takżę możliwość wykonywania niedostępnych wcześniej akrobacji, takich jak laserowe skoki, odbijanie się od ścian czy korzystanie z wystrzeliwanej linki z hakiem. Znacznemu rozbudowaniu ulegną również opcje edytora, który pozwoli graczom na importowanie własnych obiektów 3D oraz organizowanie turniejów.

Warto dodać, że pomimo pozostawania w fazie zamkniętych testów, ShootMania: Storm już cieszy sie sporą popularnością. Do tej pory gracze własnoręcznie stworzyli ponad 20 tysięcy map.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

ShootMania: Storm

ShootMania: Storm