Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2018, 12:15

Zapraszamy na stream z Dying Light Bad Blood na tvgry.pl

Dziś o godzinie 16:00 na kanale tvgry.pl w serwisie Twitch wystartuje stream, na którym będziecie mieli okazję zobaczyć rozgrywkę z Dying Light: Bad Blood, czyli sieciowej produkcji battle royale od studia Techland. Transmisja potrwa około 2-3 godziny.

Wczoraj w ramach wczesnego dostępu zadebiutowało Dying Light: Bad Blood, czyli stworzona przez studio Techland sieciowa gra akcji oparta o znany (i mimo wszystko wciąż przez wielu lubiany) tryb battle royale, będąca przy okazji samodzielnym dodatkiem do popularnej produkcji z 2015 roku. Na Steamie tytuł na razie kosztuje 59,90 złotych (pełna wersja, która powinna pojawić się pod koniec obecnego lub na początku przyszłego roku, ma być dystrybuowana w modelu free-to-play). Jak on wygląda w akcji? Wpadnijcie o 16:00 na nasz kanał w serwisie Twitch. O tej godzinie wystartuje stream, na którym zaprzyjaźniona redakcja tvgry.pl zaprezentują polską produkcję. Tradycyjnie postarają się również odpowiedzieć na pytania z chatu. Całość potrwa około 2-3 godziny.

  1. tvgry.pl na Twitch

Podczas streamu będziecie mogli dokładnie przyjrzeć się elementom, które wyróżniają Dying Light: Bad Blood spośród większości produkcji opartych o tryb battle royale. Mowa tu między innymi o rozbudowanym systemie parkouru, który pozwala na szybkie i efektowne przemieszczanie się po planszy, oraz nastawieniu na walkę bezpośrednią, co może nieco przywodzić na myśl konkurencyjne The Culling.

W świecie opanowanym przez zombie nie ma miejsca na subtelności. - Zapraszamy na stream z Dying Light Bad Blood na tvgry.pl - wiadomość - 2018-09-14
W świecie opanowanym przez zombie nie ma miejsca na subtelności.

Podczas obserwowania zmagań dwunastu graczy walczących o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie (i przy okazji o ostatnie miejsce w śmigłowcu ewakuacyjnym) pamiętajcie, że macie przed sobą grę, która nie jest jeszcze w swojej finalnej wersji. Twórcy obiecują jednak, że w fazie wczesnego dostępu Dying Light: Bad Blood będzie regularnie aktualizowane między innymi o nowe mapy, postacie oraz przedmioty. Zatem jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to istnieje spora szansa, że tytuł znajdzie swoją niszę i uda mu się utrzymać pozycję na rynku.

Lecę bo chcę… - Zapraszamy na stream z Dying Light Bad Blood na tvgry.pl - wiadomość - 2018-09-14
Lecę bo chcę…
  1. Dying Light: Bad Blood na Steamie
  2. Oficjalna strona internetowa gry Dying Light: Bad Blood