Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2020, 13:50

Stream o Cyberpunk 2077, gościem Paweł Sasko z CDP RED

Niedawno widzieliście pokaz Cyberpunka 2077 i czytaliście nasze wrażenia z ogrywania tego RPG, ale to jeszcze nie koniec związanych z nim atrakcji na ten miesiąc. Oto stream GRYOnline.pl i tvgry.pl poświęcony grze.

Aktualizacja

Oto stream na temat gry Cyberpunk 2077. Zapraszamy do oglądania.

Wiadomość oryginalna

Stream o Cyberpunk 2077, gościem Paweł Sasko z CDP RED - ilustracja #1

Jak już zapewne wiecie, w miniony poniedziałek mieliśmy okazję przez cztery godziny testować grę Cyberpunk 2077. Wczoraj opublikowaliśmy na naszych stronach tekst zawierający pierwsze wrażenia, a Michał Mańka przygotował obszerny materiał tego typu dla TVGRY.pl. Na tym jednak nie koniec. Jutro raz jeszcze pochylimy się nad tym tematem, tym razem w formie dłuższej dyskusji, prowadzonej na żywo. Podczas trzygodzinnego streama będziemy mieć również specjalnego gościa.

Będzie nim Paweł Sasko, główny projektant questów z firmy CD Projekt RED, który miał olbrzymi wkład w proces tworzenia gry Cyberpunk 2077. Gość opowie nam o swojej pracy, a także udzieli odpowiedzi na najważniejsze pytania, nie tylko nasze, ale również Wasze. Będziecie mogli je zadawać bezpośrednio na czacie podczas transmisji, a my wybierzemy te najlepsze i najciekawsze.

Stream o Cyberpunk 2077, gościem Paweł Sasko z CDP RED - ilustracja #2
Paweł Sasko.

Pierwszy stream z serii Find Your Next Game, który przygotowujemy wspólnie z Fantasyexpo, wystartuje już jutro o godz. 14:00 na kanale TVGRYplus. Z naszej redakcji weźmie w nim udział Krystian Smoszna (UV), a z TVGRY.pl Michał Mańka (Elessar) i Jordan Dębowski. Gorąco zachęcamy Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077