Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 27 czerwca 2020, 13:12

autor: Frozen

The Boys – Amazon ogłosił datę premiery drugiego sezonu

Serwis Amazon Prime Video ujawnił daty premier wszystkich odcinków drugiego sezonu The Boys, udostępniając przy okazji nowy klip z nadchodzącej serii, a także zapis wideokonferencji z gwiazdami serialu.

The Boys – Amazon ogłosił datę premiery drugiego sezonu - ilustracja #1
Chłopaki powrócą we wrześniu.

Platforma Amazon Prime Video ogłosiła, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków serialu The Boys. W przeciwieństwie do pierwszego sezonu, którego wszystkie osiem epizodów zadebiutowało tego samego dnia, druga seria będzie ukazywać się w serwisie na raty. Pierwsze trzy odcinki zadebiutują 4 września 2020 roku, kolejne zaś będą pojawiały się na platformie co tydzień.

Lista odcinków drugiego sezonu

  • Butcher, Baker, Candlestick Maker (4 września)
  • Nothing Like It In The World (4 września)
  • Over The Hill With The Swords Of A Thousand Men (4 września)
  • Proper Preparation and Planning (11 września)
  • The Big Ride (18 września)
  • The Bloody Doors Off (25 września)
  • We Gotta Go Now (2 października)
  • What I Know (9 października)

Z okazji ogłoszenia daty premiery, Amazon udostępnił pierwszy klip z nowego sezonu przedstawiający Stormfront – nową członkinię grupy The Seven, w którą wciela się Aya Cash (Wilk z Wall Street, You're The Worst). Fanów serialu powinien zainteresować również zorganizowany w formie wideokonferencji, trwający niecałą godzinę panel The Boys F**kin’ Reunited.

The Boys jest ekranizacją stworzonej przez Gartha Ennisa oraz Daricka Robertsona serii komiksów pod tytułem Chłopaki. Serial można oglądać w Polsce za pośrednictwem platformy Amazon Prime Video.

  1. Oficjalna strona Amazon Prime Video
  2. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton

Ostatnia aktualizacja: 2020-06-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.