Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 27 kwietnia 2017, 13:00

Strażnicy Galaktyki wystąpią w aktualizacjach pięciu gier z uniwersum Marvela

Firma Marvel postanowiła zaszaleć i w ramach kampanii promocyjnej filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2 pięć gier otrzyma aktualizacje powiązane z tą drużyną. Patche dostaną takie tytuły jak Marvel Puzzle Quest, Marvel Future Fight, MARVEL Contest of Champions, Marvel Avengers Academy oraz Marvel Heroes Omega.

Większość aktualizacji dotyczy gier mobilnych, ale przygotowano także atrakcje dla pecetowego Marvel Heroes Omega. - Strażnicy Galaktyki wystąpią w aktualizacjach pięciu gier z uniwersum Marvela - wiadomość - 2017-04-30
Większość aktualizacji dotyczy gier mobilnych, ale przygotowano także atrakcje dla pecetowego Marvel Heroes Omega.
W AKCJI BIORĄ UDZIAŁ GRY:
  1. Marvel Puzzle Quest,
  2. Marvel Future Fight,
  3. MARVEL Contest of Champions,
  4. Marvel Avengers Academy,
  5. Marvel Heroes Omega.

Jutro do kin w Wielkiej Brytanii wejdzie film Guardians of the Galaxy Vol. 2, a w Polsce i Stanach Zjednoczonych nastąpi to 5 maja. Z tej okazji firma Marvel postanowiła zorganizować akcję promocyjną, w ramach której pięć gier otrzyma aktualizacje związane ze Strażnikami Galaktyki.

Kilka z tych tytułów już otrzymało odpowiednie patche. Wśród nich znalazła się gra logiczna Marvel Puzzle Quest. Do produkcji dodano dwóch nowych bohaterów w postaci 3- i 5-gwiazdkowych wariantów Star Lorda. Wkrótce lista herosów wzbogaci się także o Rocketa, Groota i Gamorę. Uruchomiony zostanie również event obracający się wokół walki z Thanosem.

Z kolei mobilne RPG Marvel Future Fight wzbogaciło się o nowe postacie (w tym występującą w filmie Mantis) oraz alternatywne kostiumy dla wcześniej dostępnych bohaterów. Do tego dochodzi kilka świeżych aren powiązanych z kinową produkcją.

3 maja zostaną aktywowane zmiany w MARVEL Contest of Champions. Gra otrzyma wtedy nową przygodę zatytułowaną Guardians of the Galaxy Vol. Zero, obracającą się wokół wraku statku Kanga Zdobywcy. Dodano również sporo małych misji z cennymi nagrodami.

W kolejce jest także łatka do mobilnej strategii Marvel Avengers Academy. W planowanym evencie na szkołę superbohaterów atak przypuści potężna Ayesha. Podczas zabawy będziemy mogli odblokować nowego bohatera imieniem Nova, a osoby, które przegapiły wcześniejsze wydarzenia, dostaną drugą szansę na zdobycie wszystkich Strażników Galaktyki.

Aktualizację z nową zawartością otrzyma także RPG akcji Marvel Heroes Omega, które dostępne jest na PC i niedawno weszło w fazę zamkniętej bety na PlayStation 4. Niestety, w tym przypadku nie zdradzono jeszcze, czego możemy się spodziewać.

  1. Oficjalna strona firmy Marvel