Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2019, 10:45

autor: AlexB

Steel Rats - nowa gra twórców Kangurka Kao otrzymała demo

Steel Rats, czyli nowa gra twórców kultowego Kangurka Kao, doczekała się wersji demonstracyjnej. Można ją pobrać ze Steama lub GOG-a. Ponadto tytuł otrzymał dużą aktualizację, poprawiającą gameplay i eliminującą szereg błędów.

Marzyliście kiedyś, by być członkiem retrofuturystycznego gangu motocyklowego i walczyć z robotami na ulicach ponurego miasta? Od trzech miesięcy macie taką możliwość dzięki Steel Rats, platformówce 2,5D, za stworzenie której odpowiada polskie studio Tate Multimedia, znane chociażby z kultowego cyklu Kangurek Kao. Choć od dnia premiery w sieci pojawiło się sporo gameplayów i recenzji tytułu, dla niektórych może być to za mało, by podjąć decyzję o zakupie. Dlatego też twórcy przygotowali wersję demonstracyjną gry. Można ją ściągnąć na Steamie bądź GOG-u, klikając na poniższe linki.

Ponadto twórcy przygotowali specjalny zwiastun wersji demonstracyjnej, który przybliża charakterystyczne elementy rozgrywki w Steel Rats, takie jak dynamiczne walki z robotami, elementy platformowe przypominające nieco cykl Trials czy kultową Elasto Manię oraz możliwość wyboru jednego z czworga różniących się umiejętnościami bohaterów. Całość można obejrzeć poniżej.

Jeśli podczas testowania Steel Rats przypadnie Wam do gustu, to obecnie na Steamie i GOG-u trwa promocja na pełną wersję. Do 14 lutego można ją zakupić na obu wymienionych platformach o 50% taniej, za 35,99 złotych. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej (obejmującej jedynie napisy).

Motory i strzelby. Czego chcieć więcej? - Steel Rats - nowa gra twórców Kangurka Kao otrzymała demo - wiadomość - 2019-02-02
Motory i strzelby. Czego chcieć więcej?

Ponadto Steel Rats otrzymało ostatnio sporą aktualizację. Poprawia i modyfikuje ona niektóre elementy gameplayu. Wśród zmian możemy wymienić zmniejszenie maksymalnej prędkości motocyklów, ulepszenie fizyki pojazdów, zwiększenie obrażeń zadawanych przez niektórych przeciwników czy dodanie przypomnień o tutorialu. Ponadto twórcy zadbali o naprawę szeregu błędów. Więcej na temat zawartości patcha przeczytacie tutaj.

W Steel Rats nie brakuje szalonych akrobacji. - Steel Rats - nowa gra twórców Kangurka Kao otrzymała demo - wiadomość - 2019-02-02
W Steel Rats nie brakuje szalonych akrobacji.

Jeśli w tego typu produkcje wolicie grać na konsoli, to przypominamy, że Steel Rats jest dostępne również na PlayStation 4. Niestety, tamtejsza wersja nie otrzymała dema (choć jak obiecują twórcy, ma się to wkrótce zmienić) ani nie została objęta promocją. Warto jeszcze zaznaczyć, że w najbliższych miesiącach tytuł ukaże się także na Xboksie One.