Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 maja 2020, 11:50

autor: AlexB

Steam - wiosenne porządki wystartowały

Na platformie Steam wystartowała kolejna edycja wydarzenia Wiosenne porządki. Stanowi ono bardzo dobry pretekst, by sprawdzić gry zalegające w Waszych kolekcjach. Ponadto trwa darmowy weekend z grami DayZ oraz DJMAX Respect V.

Wiosenne porządki

Z pewnością wielu z Was ma w swoich kolekcjach na Steamie gry, których nigdy nie uruchamialiście. Na przykład dostaliście je za darmo bądź wpadły Wam w oko podczas wyprzedaży, ale jakoś nigdy nie było okazji, by je sprawdzić. Teraz się takowa nadarza. Na platformie firmy Valve wystartowała bowiem kolejna edycja wydarzenia Wiosenne porządki. Potrwa ono do 28 maja do godziny 19:00 czasu polskiego.

  1. Wiosenne porządki na platformie Steam
Steam - wiosenne porządki wystartowały - ilustracja #1
Czas na Wiosenne porządki na Steamie.

Zasady Wiosennych porządków są bardzo proste. Po wejściu na stronę wydarzenia i wyrażeniu chęci udziału w zabawie otrzymujemy siedem kategorii – Kolejna gra, Mój szczęśliwy dzień, Stara miłość, Wehikuł czasu, Zaufany [ludzki] znajomy, Remote Play Together oraz Nowy nabytek. W ramach każdej z nich algorytm wybiera po trzy gry z naszej kolekcji. Wystarczy, że uruchomimy jedną z nich, by zaliczyć dany poziom. Wypełnienie minimum sześciu zadań zagwarantuje nam maksymalny poziom odznaki Wiosennych porządków.

Darmowy weekend i oferty specjalne

Oczywiście tego typu akcja nie wszystkim musi przypaść do gustu. Niektórzy woleliby na przykład zakupić jakąś grę z atrakcyjnym rabatem. Oni również mogą obecnie znaleźć na Steamie coś dla siebie. Wszystkie oferty specjalne obowiązujące na platformie firmy Valve, w tym na Wiedźmina 3: Dziki Gon z dodatkami, Rise of the Tomb Raider, Planet Zoo, Deus Ex: Mankind Divided czy A Plague Tale: Innocence, znajdziecie klikając na poniższy link.

  1. Obecne oferty specjalne na platformie Steam
Steam - wiosenne porządki wystartowały - ilustracja #2
DayZ jest jedną z gier, które można obecnie za darmo przetestować na Steamie.

Ponadto na Steamie trwa obecnie darmowy weekend z dwiema grami. Pierwszą z nich jest doskonale znane wielu miłośnikom elektronicznej rozrywki DayZ, czyli stworzona przez firmę Bohemia Interactive samodzielna wersja popularnej modyfikacji do Army 2, w ramach której gracze trafiają na mapę pełną zombie i za wszelką cenę próbują na niej przetrwać. Tytuł będzie można bezpłatnie przetestować do 25 maja do godziny 19:00 czasu polskiego.

  1. DayZ na platformie Steam

Drugim tytułem, który otrzymał darmowy weekend, jest DJMAX Respect V. Jest to przygotowana przez studio NeoWiz Games gra muzyczno-rytmiczna, należąca do popularnej w niektórych kręgach serii. Produkcja będzie dostępna do sprawdzenia do 26 maja do godziny 1:00 czasu polskiego.

  1. DJMAX Respect V na platformie Steam

Ponadto przez cały czas trwania darmowego weekendy obie te pozycje można zakupić na Steamie w obniżonych cenach. Szczegóły znajdziecie klikając na powyższe linki. Pamiętajcie, że tradycyjnie wszystkie postępy poczynione podczas testów zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Jeśli natomiast czekacie na jakąś większą wyprzedaż na Steamie, to takowa zbliża się wielkimi krokami. Według niedawnego wycieku, Steam Summer Sale rozpocznie się 25 czerwca i potrwa do 9 lipca. Nie można też zapominać o zaplanowanym na dni 6-14 czerwca Steam Game Festival: Summer Edition, w ramach którego będzie można bezpłatnie sprawdzić szereg produkcji.

  1. Steam – oficjalna strona