Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka DJMAX Respect (PS4)

DJMAX Respect PS4

Gra muzyczno-rytmiczna stworzona z myślą o PlayStation 4. DJMAX Respect to specjalna, rocznicowa odsłona cyklu DJMAX, zapoczątkowanego w 2004 roku przez koreańską firmę Neowiz.

Towarzyskie | rytmiczne | muzyczne | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka DJMAX Respect (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

6marca2018

7marca2018

PSN

DJMAX Respect to gra muzyczno-rytmiczna stworzona z myślą o PlayStation 4. Produkcja jest specjalnym rocznicowym projektem cyklu DJMAX, który został powołany do życia w 2004 roku przez koreańską firmę Neowiz. Tytuł jest powrotem serii na konsole po kilkuletniej przerwie, którą wypełniły premiery kolejnych gier na platformach mobilnych, korzystających z systemów iOS i Android.

Mechanika

DJMAX Respect zawiera sto utworów wyjętych z gier DJMAX Portable (premiera w 2006 roku) oraz DJMAX Portable 2 (debiut w 2007 roku). Twórcy umożliwi także zakup kolejnych piosenek w formie DLC. W zestawach dodatków znajdziemy muzykę z gier: DJMAX Portable Clazziquai Edition, DJMax Portable Black Square, DJMAX Portable 3, DJMAX Technika, DJMAX Technika 2, DJMAX Technika 3, DJMAX Ray i DJMAX Hot Tunes.

Produkcja korzysta z modelu rozgrywki wywodzącego się wprost z najpopularniejszych produkcji spod szyldu DJMAX, które wydane zostały na PSP. Podobnie jak w Guitar Hero czy Rock Band, w trakcie zabawy widzimy pionową trasę podzieloną na kilka ścieżek, na których pojawiają się kolorowe klocki, przemieszczające się z góry na dół ekranu Do każdej ścieżki przypisany jest jeden z przycisków pada, który wciskamy w odpowiednim momencie.

Tryby gry

DJMAX Respect oferuje kilka wariantów zabawy. Poza możliwością gry w standardowym trybie arcade, w którym wybieramy kolejne piosenki z listy udostępnionych utworów, gracze mogą również sprawdzić swoje możliwości w kampanii, oferującej szereg misji, narzucających nam różnego rodzaju ograniczenia i utrudnienia. Istnieje także możliwość gry multiplayer. Tytuł obsługuje pojedynki 1 vs. 1, zarówno za pośrednictwem sieci jak i lokalnie na jednej konsoli.

Kwestie techniczne

DJMAX Respect nie oferuje zaawansowanej oprawy graficznej. Interfejs gry został zrealizowany jednak z dużą dbałością o detale, a teledyski wyświetlane w trakcie zabawy zostały zremasterowane i są dostępne w wersji HD.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI DJMAX Respect

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.