Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2020, 11:24

autor: Adrian Werner

Borderlands 3 otrzyma westernowe DLC i patch z nową zawartością

Studio Gearbox poinformowało, że w przyszłym miesiącu gra Borderlands 3 otrzyma aktualizację z nowym wyzwaniem kooperacyjnym oraz płatny dodatek Bounty of Blood: A Fistful of Redemption, który przeniesie nas na planetę wzorowaną na Dzikim Zachodzie.

Borderlands 3 otrzyma westernowe DLC i patch z nową zawartością - ilustracja #1
Czerwiec zapowiada się obficie dla fanów Borderlands 3.

Studio Gearbox ujawniło, czego w czerwcu mogą spodziewać się fani gry Borderlands 3. W przyszłym miesiącu otrzymają oni aktualizację z nową zawartością oraz kolejny płatny dodatek fabularny.

DLC Bounty of Blood: A Fistful of Redemption - data premiery, cena i zawartość

Trzecim, po Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot oraz Guns, Love and Tentacles, dużym DLC do Borderlands 3 będzie Bounty of Blood: A Fistful of Redemption. Dodatek zadebiutuje 25 czerwca tego roku, równocześnie na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz w usłudze streamingowej Stadia. Dwa poprzednie rozszerzenia kosztowały 63 złote i tym razem najpewniej będzie tak samo.

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption utrzymane ma być w klimatach westernu. W dodatku udamy się na planetę Gehenna, gdzie niewielkie miasteczko Vestige terroryzowane jest przez gang Devil Riders. Lokalny szeryf wyznacza nagrodę za głowy jego członków, a bohaterowie postanawiają skorzystać z tej okazji do zarobku.

Gehenna dawniej była miejscem testów nowego uzbrojenia i eksperymentów biologicznych. Gdy korporacje porzuciły swoje placówki, na pustkowiach pozostały zmodyfikowane genetycznie bestie oraz ich opiekunowie, którzy utworzyli gang Devil Riders.

Nasze działania w trakcie kampanii mają przekładać się na zmiany w miasteczku Vestige i życiu jego mieszkańców. Dodatkową atrakcją ma być nowa kategoria pojazdów w postaci odrzutowych ślizgaczy jetbeasts. Ponadto planeta Gehenna pełna będzie groźnych elementów otoczenia, które wykorzystamy w walce, takich jak hipnotyzujące wrogów chwasty czy rośliny wyrzucające nas wysoko w powietrze.

DLC przeznaczone ma być dla mocno zaawansowanych postaci, ale można również będzie stworzyć nowego bohatera, od razu na odpowiednio wysokim poziomie rozwoju.

Patch z wyzwaniem Takedown at the Guardian Breach

Borderlands 3 otrzyma westernowe DLC i patch z nową zawartością - ilustracja #2
Patch ukaże się 4 czerwca.

Wpierw fani Borderlands 3 otrzymają jednak aktualizację z nową zawartością. 4 czerwca zadebiutuje patch, który wzbogaci produkcję o Takedown at the Guardian Breach. Będzie to nowe wyzwanie przeznaczone dla osób, które przeszły grę. W nim udamy się na planetę Minos Prime w celu odnalezienia źródła tajemniczej transmisji. Na miejscu zmierzymy się z hordami nieprzyjaciół, kilkoma minibossami oraz jednym finalnym bossem.

Wyzwanie ma cechować się wysokim poziomem trudności i cennymi nagrodami. Zostanie opracowane z myślą o czteroosobowych drużynach graczy.

Przypomnijmy na koniec, że Borderlands 3 zadebiutowało na rynku 13 września 2019 r. na PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Wydanie pecetowe początkowo dostępne było wyłącznie przez Epic Games Store, a na Steama trafiło 13 marca tego roku. Rozszerzenia ukazują się równocześnie we wszystkich serwisach. Borderlands 3 okazało się dużym sukcesem kasowym – wczoraj będąca wydawcą tytułu firma Take-Two Interactive pochwaliła się, że sprzedaż przekroczyła 10 mln egzemplarzy.

  1. Recenzja gry Borderlands 3 – w kosmosie bez zmian
  2. Borderlands 3 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-05-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach