Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 września 2021, 12:49

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 17 września 2021 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać lub przetestować. Wśród nich znajdziecie Titan Quest: Anniversary Edition, Jagged Alliance: Gold Edition, Tharsis i Speed Brawl.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

Speed Brawl – do odebrania za darmo

Speed Brawl to gra typu beat ’em up z akcją osadzoną w Londynie w 1888 roku. Miasto zostało zaatakowane przez najeźdźców z Księżyca, lecz inwazja zakończyła się porażką. Resztki obcych stały się tanią siłą roboczą. Sytuacja ta doprowadziła do napięć społecznych. Aby rozładować sytuację, zorganizowano krwawe igrzyska, w których śmiałkowie walczą z kosmitami. Grę możemy odebrać bezpłatnie do 23 września do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Speed Brawl w Epic Games Store

Tharsis – do odebrania za darmo

Tharsis to turowa strategia science fiction. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad czterema kosmonautami, których statek uległ awarii podczas załogowej misji na Marsa. Do naszych zadań należy dbanie o kondycję i zdrowie podopiecznych. Grę możemy odebrać bezpłatnie do 23 września do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Tharsis w Epic Games Store

Steam

Titan Quest: Anniversary Edition – do odebrania za darmo

Titan Quest: Anniversary Edition to odświeżona edycja klasycznego, osadzonego w czasach starożytnych hack’n’slasha Titan Quest wraz z dodatkiem Immortal Throne. W czasie przygody wcielamy się w tytułowego tytana, który podejmuje walkę z różnymi kreaturami. Grę możemy odebrać bezpłatnie do 23 września do godziny 19:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową.

Titan Quest Anniversary Edition na Steamie

Jagged Alliance: Gold Edition – do odebrania za darmo

Jagged Alliance: Gold Edition to turowa strategia, w której kontrolujemy grupę najemników mających oczyścić z wrogów tropikalną wyspę. Grę możemy odebrać bezpłatnie do 23 września do godziny 19:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Jagged Alliance: Gold Edition na Steamie

Desperados III – darmowy weekend

Desperados III to trzecia odsłona popularnego cyklu taktycznych strategii osadzonych w realiach Dzikiego Zachodu. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, cała akcja skupia się na losach rewolwerowca Johna Coopera. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której nabędziecie go za 83,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

Desperados III na Steamie

PS Store

Hell Let Loose – beta na PS5

Hell Let Loose to osadzona w realiach drugiej wojny światowej strzelanina. W czasie gry bierzemy udział między innymi w walkach pod Stalingradem oraz Kurskiem. Do 20 września osoby posiadające konsolę PS5 mogą brać udział w otwartej becie. Produkcja posiada polską wersję językową.

Hell Let Loose w PS Store

IndieGala

Marvin The Hatter – do odebrania za darmo

Marvin The Hatter to prosta platformówka. Wcielamy się w niej w chłopca uwięzionego w koszmarze, który próbuje odkryć, kto odpowiada za jego niedolę. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Marvin The Hatter w IndieGala

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.