Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 września 2021, 13:30

Steam, Epic Games Store - 3 darmowe gry na 10 września 2021 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać lub przetestować. Wśród nich znajdziecie NiOh: Complete Edition, Sheltered i Far Cry 3.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

NiOh: Complete Edition – do odebrania za darmo

NiOh to gra typu soulslike zabierająca nas do feudalnej Japonii. Prowincje tego kraju pogrążone są w wojnach o dominację. Dodatkowo pojawiło się także inne zagrożenie – demony Yokai. Do walki z tymi mrocznymi istotami staje wojownik o imieniu William. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 17 września do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. NiOh w Epic Games Store
  2. NiOh – poradnik do gry

Sheltered – do odebrania za darmo

Sheltered jest grą strategiczną, osadzoną w postapokaliptycznym świecie. Podczas zabawy wcielamy się w bohatera, którego rodzina przetrwała wojnę nuklearną. Cała grupa ukrywa się w schronie, a naszym zadaniem jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 17 września do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Sheltered w Epic Games Store

Ubisoft Store

Far Cry 3 – do odebrania za darmo

Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych gier akcji z otwartym światem. Podczas przygody wcielamy się w postać Jasona Brody’ego, który w wyniku nieszczęśliwego skoku ze spadochronem ląduje na opanowanej przez żądnych krwi piratów wyspie. Dodatkowo jego przyjaciele zostali uwięzieni. Mężczyzna musi podjąć walkę z psychopatyczną grupą. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 11 września. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Far Cry 3 w Ubisoft Sotre

Steam

Tom Clancy's Rainbow Six Siege – darmowy weekend

Tom Clancy's Rainbow Six Siege to taktyczna strzelanina nastawiona na rozgrywki wieloosobowe. W czasie zabawy wcielamy się w operatorów tytułowej jednostki, która powołana została do radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować grę. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której produkcję nabędziecie za 19,97 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Tom Clancy's Rainbow Six Siege na Steamie
  2. F1 2021 na Steamie

F1 2021 – darmowy weekend

F1 2021 to najnowsza odsłona rozwijanego przez Codemasters cyklu gier wyścigowych bazujących na licencji Formuły 1. Podobnie jak w poprzednich częściach serii mamy okazję zasiąść za kierownicą bolidów i ścigać się po wiernie odwzorowanych torach. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować grę. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której produkcję nabędziecie za 202,42 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.