Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2012, 13:37

autor: Olek

Start zamkniętych beta-testów Don't Starve, nowej gry twórców serii Shank

Studio Klei Entertainment rozpoczęło zamknięte beta-testy swojej najnowszej produkcji - Don't Starve. Dostęp do niej mają zapewniony testerzy uczestniczący we wcześniejszych fazach prac nad grą, a także gracze, którzy zdecydują się na zakup tytułu w przedsprzedaży oraz ich znajomi.

Start zamkniętych beta-testów Don't Starve, nowej gry twórców serii Shank - ilustracja #1
Nagrodą dla dotychczasowych testerów Don't Starve jest bezpłatny dostęp do zamkniętej bety, a także finalnej wersji gry.
Don't Starve
  1. producent: Klei Entertainment
  2. wydawca: Klei Entertainment
  3. gatunek: przygodowa gra akcji
  4. premiera: 2012 r.
  5. platforma sprzętowa: PC

Prace nad Don't Starve, czyli nową grą twórców serii Shank trwają od kilku miesięcy. Co prawda pierwsze testy rozpoczęły się w jeszcze w maju, ale ograniczone były jedynie do wczesnej wersji dostępnej z poziomu przeglądarki Chrome. Zamknięta beta z prawdziwego zdarzenia ruszyła dopiero kilka dni temu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Corey'a Rollinsa, który w studiu Klei Entertainment zajmuje się kontaktami ze społecznością fanowską, bezpłatny dostęp do zamkniętych beta-testów to nagroda dla osób, które testowały wcześniejsze wersje gry. Otrzymają one również darmowe kopie finalnego produktu.

Start zamkniętych beta-testów Don't Starve, nowej gry twórców serii Shank - ilustracja #2

Pozostali gracze także mogą liczyć na udział w testach, o ile zdecydują się wydać 6,99 dolara na zakup Don't Starve w przedsprzedaży (po premierze cena gry wyniesie 15 dolarów). Dodatkowo uzyskają oni również drugi klucz do bety, którym będzie można kogoś obdarować.

Start zamkniętych beta-testów Don't Starve, nowej gry twórców serii Shank - ilustracja #3Don't Starve to nietuzinkowa, przygodowa gra akcji w wiktoriańskich klimatach. Główny bohater – Wilson jest naukowcem-dżentelmenem, który zwiedziony przez przebiegłego demona trafia do tajemniczego, dzikiego świata. Gracz musi pomóc mu unikać niebezpieczeństw i przetrwać, by ostatecznie mógł on znaleźć sposób powrotu do domu. Całość utrzymana jest w charakterystycznej dla produkcji studia Klei Entertainment, kreskówkowej oprawie wizualnej.

Warto wiedzieć, że wcześniejsza wersja gry udostępniana jest obecnie jako darmowe demo, w które zagrać można poprzez przeglądarkę Google Chrome.

  1. Don't Starve – wersja demonstracyjna
  2. Oficjalna strona internetowa gry Don't Starve
  3. Strona internetowa studia Klei Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Don't Starve

Don't Starve