Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2012, 12:30

autor: Ender

Happy Wars – sieciowa zręcznościówka free-to-play jesienią na Xboksie 360

Microsoft zapowiedział, że sieciowa zręcznościówka Happy Wars, pozwalająca na jednoczesną zabawę nawet dla 30 osób, pojawi się jesienią na Xboksie 360. Gra ma być dostępna w dystrybucji cyfrowej oraz funkcjonować w modelu free-to-play.

Happy Wars – sieciowa zręcznościówka free-to-play jesienią na Xboksie 360 - ilustracja #1

Studio Toylogic oraz Microsoft ogłosiły, że działająca w modelu free-to-play sieciowa zręcznościówka Happy Wars, którą po raz pierwszy zapowiedziano we wrześniu tamtego roku, zadebiutuje jesienią na Xboksie 360. Tytuł, pozwalający na jednoczesne potyczki nawet 30 osób, ma w dniu premiery być dostępny za darmo dla posiadaczy xboksowego złotego abonamentu. Producenci nie zdradzają na razie za co będzie można płacić w grze, czy będą to jedynie przedmioty niewpływające bezpośrednio na rozgrywkę (takie jak kostiumy) czy też może kupimy nowe umiejętności oraz zaawansowany ekwipunek, znacząco podwyższające nasze szanse w walce.

Przypomnijmy, że Happy Wars to kolorowa i bajkowa zręcznościówka, korzystająca z technologii cel-shading. Jej model rozgrywki oraz styl graficzny przywodzi na myśl Fat Princess, wydane na PlayStation 3 oraz PSP. Naprzeciw siebie stają dwie drużyny małych wojowników, których celem jest zdobycie bazy przeciwnika oraz należącego do niego terytorium. Pojedynki między graczami odbywają się na rozległych mapach bogatych w rozmaite pułapki i przeszkody. Twórcy dają nam do wyboru trzy klasy postaci: maga, wojownika i kleryka. Każda z nich dysponuje różnymi umiejętnościami oraz co oczywiste pełni inną rolę na polu bitwy. Tytuł stawia na współpracę w drużynie i np. gdy wielu graczy zbierze się w bliskiej odległości, będą oni mogli używać potężnych zdolności grupowych, siejących zniszczenie w szeregach wroga. Poza rozgrywką multiplayer, Happy Wars zawierać ma kampanię dla pojedynczego gracza oraz możliwość gry offline, także na podzielonym ekranie.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Happy Wars

Happy Wars