Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2021, 12:37

Starfield - fan stworzył imponujący koncept automatu do gry

Jeden z fanów przygotował krótką wizualizację tego, jak mógłby wyglądać automat do gry Starfield. Całość wykonana została niezwykle dokładnie, a sam projekt przykuł uwagę Bethesdy.

Za sprawą ostatniego pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase Starfield na nowo odżył w świadomości graczy. Użytkownik Twittera o pseudonimie CHAD: A Fallout 76 Story postanowił stworzyć koncept automatu do gry zawierającego kosmicznego RPG-a Bethesdy.

Niespełna 50-sekundowy filmik pozwala nam zapoznać się ze wszystkimi szczegółami projektu. Najpierw mamy zbliżenie na panel sterowania, potem natomiast na ekran, na którym na przemian wyświetla się logo i data premiery gry. Co ciekawe, w rogu wyświetlacza zobaczymy również statek, który pojawił się na teaserze Starfielda w 2018 roku.

Wizualizacja ta przykuła uwagę Bethesdy. Firma zdecydowała się nawet zamieścić ją na swoim koncie w serwisie Twitter.

Starfield został zapowiedziany na E3 w 2018 roku, jednak dopiero po 3 latach otrzymaliśmy więcej informacji na temat tytułu. Nadal jednak brakuje konkretów. O fabule wiemy tylko, że w jej ramach wcielimy się w członka frakcji kosmicznych eksploratorów znanej jako Constellation. Sama struktura gry ma natomiast przypominać Skyrima.

Starfield ma trafić na rynek 11 listopada 2022 roku. Produkcja będzie dostępna na PC i Xboksie Series X|S.

  1. Bethesda – oficjalna strona