Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 05:14

Starfield to nowa duża marka RPG Bethesdy

Starfield, czyli projekt, o którym nieoficjalne doniesienia krążyły w sieci od dłuższego czasu, doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Nowa gra firmy Bethesda Softworks będzie wielką singleplayerową przygodą i pozwoli nam się wcielić w kosmicznych podróżników.

W trakcie konferencji poprzedzającej targi E3 Bethesda zapowiedziała pierwszego od dwudziestu pięciu lat reprezentanta zupełnie nowej marki, która zasili bogate portfolio firmy. Mowa o Starfield, o którym obecnie wiemy jedynie tyle… że powstaje. Wydawca nie podzielił się z graczami informacją na temat platform, na które zmierza ta produkcja, ani nawet orientacyjną datą premiery. Zamiast tego zaprezentowano krótki zwiastun, który czeka na Was powyżej. Todd Howard określił jednak ów tytuł mianem gry kolejnej generacji, co można odebrać dwojako – albo produkcja zmierza na konsole, które zastąpią PlayStation 4 oraz Xboksa One, albo będzie stanowić kolejny krok w działalności Bethesdy.

Pomimo oficjalnej zapowiedzi o Starfield nie dowiedzieliśmy się w zasadzie nic oprócz tego, co można było wyczytać w nieoficjalnych doniesieniach krążących w sieci od dłuższego czasu. - Starfield to nowa marka Bethesdy - wiadomość - 2018-06-11
Pomimo oficjalnej zapowiedzi o Starfield nie dowiedzieliśmy się w zasadzie nic oprócz tego, co można było wyczytać w nieoficjalnych doniesieniach krążących w sieci od dłuższego czasu.
  1. Oficjalna strona internetowa firmy Bethesda Softworks

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej