Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 czerwca 2015, 15:28

autor: Adrian Werner

Star Wars: Uprising - zapowiedziano RPG akcji osadzone w czasach po Powrocie Jedi

Studio Kabam ogłosiło, że pracuje nad Star Wars: Uprising, czyli osadzoną w realiach Gwiezdnych Wojen mobilną grą action-RPG, której akcja toczyć się będzie po wydarzeniach z Powrotu Jedi.

Od przejęcia praw do Gwiezdnych Wojen przez firmę Disney regularnie otrzymujemy kolejne gry mobilne. osadzone w tym uniwersum. Najnowszą zapowiedzianą produkcją tego typu okazało się zręcznościowe RPG-a zatytułowane Star Wars: Uprising.

Gra przeniesie nas w czasy wkrótce po zakończeniu Powrotu Jedi. Rebelia wygrała bitwę o Endor, a Imperator Palpatine zginął. Nie znaczy to jednak, że wraz z jego śmiercią całe Imperium uległo natychmiastowej dezintegracji. Wiele ambitnych dowódców nie zamierza pozwolić rozpaść się temu tworowi i podejmują oni próby konsolidacji tego co pozostało. Na barki graczy spadnie obowiązek pokrzyżowania tych planów Większość akcji toczyć się będzie w Anoat, czyli sektorze w skład którego wchodzi m.in. lodowa planeta Hoth czy kolonia górnicza Burnin Konn. Podczas zabawy odwiedzimy jednak również Miasto w Chmurach.

Wydarzenia będziemy obserwowali z kamery umieszczonej wysoko nad głową bohatera. Większość zabawy sprowadzi się do walki z siłami Imperium w stylu podobnym do produkcji hack-n-slash. Gra nastawiona będzie głównie na tryb kooperacyjny, w którym kilku graczy połączy siły przeciwko hordom wrogów.

Star Wars: Uprising pozwoli na wykreowanie własnego bohatera i pod tym względem gra ma oferować duży wybór ras, klas i umiejętności, tak abyśmy mogli stworzyć wymarzoną postać. Nie zabraknie także systemu rozwoju, pozwalającego ulepszać statystyki i zdolności wojowników za pomocą gromadzonych punktów doświadczenia.

Świat gry na żyć własnym życiem. Poza kooperacyjnymi misjami będziemy mogli także brać udział w wojnach między frakcjami graczy, których wynik ukształtuje w jakim kierunku rozwinie się sytuacja w wirtualnym uniwersum i jakie przygody oraz lokacje zostaną udostępnione w kolejnych aktualizacjach.

Star Wars: Uprising zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na razie nie znamy planowanej daty premiery.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: Uprising

Star Wars: Uprising