Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 czerwca 2015, 14:26

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 6-7 czerwca (m.in. Hitman GO, Threes!, Spellcrafter, Humble Mobile Bundle)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Hitman GO, Threes!, QuestLord, Spellcrafter, Skulls of the Shogun, a także trzynastej edycji Humble Mobile Bundle.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Hitman GO

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 18 zł; iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 21 zł

Z okazji długo oczekiwanego debiutu mobilnej gry snajperskiej Hitman: Sniper, firma Square Enix przygotowała kolejną obniżkę ceny Hitman GO – jednej z największych mobilnych niespodzianek ostatnich lat. Przed premierą produkcję skazywano na pożarcie. Finalnie okazała się jednak wyjątkowo udaną, turową grą logiczną, w której na każdym poziomie musimy niezauważeni dotrzeć do wskazanego punktu i wypełnić dodatkowe cele, takie jak np. wyeliminowanie konkretnych osób czy zebranie wskazanych przedmiotów. Gra zaskakuje nawet pod względem wyglądu – zmagania toczą się bowiem w lokacjach przygotowanych na wzór papierowych makiet.

Spellcrafter

Android: 4,99 zł; wcześniej 14,99 zł

Spore obniżki ceny doczekał się Spellcrafter – osadzona w realiach dark fantasy gra RPG z taktycznym, turowym systemem walki. Mamy tu do czynienia z kolejną produkcją rodzimego studia Jujubee (znanego m.in. z serii wyścigowej Flashout). Wyróżnia ją przede wszystkim zgrabnie zrealizowany system rzucania zaklęć, bazujący na wykonywaniu gestów.

QuestLord

Android: ok. 4,50 zł; wcześniej ok. 9 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 8 zł

QuestLord powstało z inspiracji klasycznymi pecetowymi RPG-ami pokroju Eye of Beholder i Dungeon Master. Gra oferuje widok FPP, skokowy system poruszania z obrotem o 90 stopni, a także obszerny świat fantasy pełen zadań do wykonania, skarbów do zgromadzenia i potworów do wyeliminowania. W połączeniu z grafiką utrzymaną w stylu retro udało się osiągnąć znakomity efekt, którego nie psuje uproszczona rozgrywka, gdyż zabawy tu co nie miara.

Threes!

iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 12 zł; Android: ok. 7 zł; wcześniej ok. 11 zł

Threes! to jeden z mobilnych fenomenów 2014 roku. Gra logiczna, w której sumujemy liczby znajdujące się na niewielkiej planszy, znalazła nie tylko wielu nabywców, ale też naśladowców, w efekcie czego platformy dystrybucji cyfrowej zalała ogromna ilość klonów popularnych „Trójek” (m.in. darmowe 2048, które wielu uznaje – oczywiście niesłusznie – za protoplastę Threes!). Żaden z nich nie może się jednak pochwalić taką jakością wykonania, jak oryginalne dzieło niezależnego studia Sirvo.

Slingshot Racing

iOS: za darmo; wcześniej ok. 4 zł

Posiadacze iPhone’ów i iPadów mogą pobrać za darmo steampunkową grę wyścigową Slingshot Racing. Wyróżnia ją fakt, że w rywalizacji biorą udział pojazdy pozbawione własnego napędu i wyposażone w płozy. Gracze rozpędzają je za pomocą linek z hakiem przyczepianych do umieszczonych przy zakrętach, obracających się słupów. Obszerna kampania solowa, tryb multiplayer dla czterech osób (rozgrywany przy jednym urządzeniu!) i dopieszczona szata graficzna nie pozwalają przejść obok Slingshot Racing obojętnie.

The Inner World

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

Dwuwymiarowa przygodówka point’n’click The Inner World nie należy do zbyt często przecenianych pozycji. Cieszy więc, że obecnie taniej można nabyć przynajmniej wersję na iOS. Jedna z najlepszych niemieckich gier ostatnich lat oferuje klasyczną rozgrywkę, intrygującą fabułę i nietuzinkową oprawę audiowizualną. Najważniejsze jest jednak to, że problemy, z jakimi musi uporać się gracz, w tym liczne zagadki, wydają się logiczne i udanie zachęcają do wysilania szarych komórek. Całość przyprawiono solidną porcją humoru.

Humble Mobile Bundle 13 – m.in. Hellraid: The Escape, Worms 2, The Ministry of Silly Walks

Przed kilkoma dniami wystartowała trzynasta edycja akcji Humble Mobile Bundle, pozwalającej nabyć za stosunkowo niską cenę pakiet gier na smartfony i tablety z systemem Android. Za dowolną wpłatę uzyskacie dostęp do: Timelines: Assault on America, The Ministry of Silly Walks oraz Hellraid: The Escape. Kwota wyższa niż aktualna średnia (tj. zaledwie 3,20 dolarów, czyli około 12 złotych) odblokowuje dodatkowo: Puzzle Retreat, Worms 3 oraz Twisty Hollow. W kolejnych dniach pakiet zostanie wzbogacony o następne tytuły. Akcja dobiegnie końca 15 czerwca.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Doczekaliśmy się odświeżenia oferty akcji Okazje Red Stripe, kierowanej do właścicieli smartfonów z systemem Windows Phone. Tym razem za połowę dotychczasowej kwoty zakupicie: strategię turową Skulls of the Shogun, symulator rolniczy Farming Simulator, strzelankowe Crumble Zone oraz przygodówkę typu ukryte obiekty Otchłań: Upiory Edeny. Za kolei za darmo możecie pobrać przygodówkę Pilot Brothers 2. Pełną ofertę znajdziecie poniżej:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.