Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2013, 10:42

autor: luckie

Star Wars: The Old Republic – związki homoseksualne i nowa zawartość dla postaci wysokopoziomowych

Star Wars: The Old Republic wkrótce doczeka się kolejnych Operacji, Flashpointów i Warzone'ów, a patch 1.7 wprowadzić ma pewne zmiany do warstwy PvP. Wraz z dodatkiem Rise of the Hutt Cartel pojawią się też od dawna zapowiadane związki między postaciami tej samej płci.

Od listopada Stara Republika znów tętni życiem - Star Wars: The Old Republic – związki homoseksualne i nowa zawartość dla postaci wysokopoziomowych - wiadomość - 2013-01-03
Od listopada Stara Republika znów tętni życiem
Przyszłość Star Wars: The Old Republic
  • Łatka 1.7 usprawni nieco warstwę PvP
  • Dodatek Rise of the Hutt Cartel wprowadzi możliwość romansowania z NPC-ami tej samej płci
  • W tym roku otrzymamy nowe Operacje, Flashpointy i Warzone’y
  • W najbliższym czasie nie ma co liczyć na otwarte PvP

Star Wars: The Old Republic nie stoi w miejscu, o czym przekonuje nas Jeff Hickman, producent wykonawczy gry. W kolejnym wpisie na swoim blogu wypowiedział się na temat najbliższej przyszłości produkcji. Najnowsza łatka do SWTOR (z numerem 1.7) wprowadzi „zmiany w specjalnym obszarze PvP, o które prosili fani” (czyżby chodziło o Ilum?), pozwoli spotkać kilku starych znajomych i być może odwiedzić Enklawę Gree (choć żadne szczegóły na ten temat nie zostały podane).

Hickman zdradził też, że w nadchodzącym płatnym rozszerzeniu, Rise of the Hutt Cartel pojawią się związki między osobami tej samej płci – z niektórymi postaciami spotkanymi na nowej planecie, Makeb, będzie się dało nawiązać romantyczną znajomość. To ponoć dopiero początek relacji męsko-męskich i damsko-damskich w SWTOR. Temat ma być rozwinięty w przyszłości.

Od czasu wprowadzenia opcji „free-to-play” MMO studia BioWare stale zyskuje nowych, aktywnych graczy. Twórcy nie zapominają jednak o starych wyjadaczach. Oprócz dodatku, zwiększającego limit poziomu doświadczenia i wprowadzającego kolejną planetę, twórcy planują zapewnić sporo innych atrakcji postaciom wysokopoziomowym. W tym roku pojawią się nowe Operacje, Flashpointy, Warezone’y (PvP) i nie tylko. Rozczarują się jednak ci, którzy liczą na otwarte PvP – BioWare skupia się na razie na udoskonaleniu starć między graczami w formie, jaka istnieje obecnie. Jeśli otwarte PvP pojawi się kiedykolwiek w SWTOR, nie nastąpi to prędko.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.