Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2012, 12:30

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic – w styczniu dostaniemy nowy Flashpoint i inne dodatki

W tym miesiącu fani Star Wars: The Old Republic mogą liczyć na nowy Flashpoint i rozbudowaną operację. Firma BioWare zamierza regularnie wypuszczać tego typu dodatki.

Star Wars: The Old Republic – w styczniu dostaniemy nowy Flashpoint i inne dodatki - ilustracja #1

Star Wars: The Old Republic – w styczniu dostaniemy nowy Flashpoint i inne dodatki

Pod koniec ubiegłego roku firma BioWare ujawniła informacje o swoich planach na najbliższe aktualizacje do gry Star Wars: The Old Republic. Dowiedzieliśmy się, że w styczniu otrzymamy nowy Flashpoint oraz rozbudowaną wersję jednej z instancji typu Operation. Producent zapewnia, że tego typu darmowe dodatki będą pojawiały się regularnie.

Styczniowy Flashpoint będzie rozgrywał się w nowym świecie. Poznamy w nim historię dotyczącą pewnej plagi, która może mieć wpływ na całą Galaktykę. Podobno w tym scenariuszu nie zabraknie niespodzianek i epickich bitew. Autorzy zapewniają, że nowy Flashpoint wprowadzi powiew świeżości do tych popularnych wśród graczy instancji.

Star Wars: The Old Republic – w styczniu dostaniemy nowy Flashpoint i inne dodatki - ilustracja #2

Drugi z dodatków, czyli Operation, będzie rozwinięciem jednego z obecnych scenariuszy – chodzi o instancję Karagga, rozgrywającą się w pałacu. Nowa wersja tej misji będzie trzy razy obszerniejsza. Zmierzymy się w niej z trzema dodatkowymi bossami i znajdziemy niedostępne wcześniej przedmioty. Ostatni przeciwnik z ulepszonej instancji widnieje na powyższym obrazku.

Twórcy Star Wars: The Old Republic ze studia BioWare zapewniali wcześniej, że zamierzają nadal pracować nad poprawkami i rozwinięciami gry. I dobrze, bo oznacza to więcej atrakcji dla ponad miliona graczy przemierzających Galaktykę.