Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 10:31

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic będzie wieczny

Twórcy Star Wars: The Old Republic zapewniają, że gra otrzyma potężne wsparcie pełnoprawnego zespołu producentów. Fani tej produkcji MMO mogą więc liczyć na sporo nowej zawartości w przyszłości.

Star Wars: The Old Republic będzie wieczny - ilustracja #1

Star Wars: The Old Republic będzie wieczny

Wczorajsza premiera Star Wars: The Old Republic zaowocowała kilkoma wywiadami z twórcami gry, którzy chętnie opowiadali o planach na przyszłość. Producenci z BioWare wypowiadają się w podobnym tonie: ich dzieło nie zostanie pozbawione wsparcia. Wręcz przeciwnie, pełnoprawna ekipa deweloperska kontynuuje prace nad dalszymi poprawkami i nową zawartością do gry.

Wielu innych producentów gier redukuje liczebność swoich zespołów po premierze gry”, powiedział James Ohlen, jeden z producentów The Old Republic, „my zatrzymujemy ekipę i w dalszym ciągu skupiamy się na tworzeniu zawartości”. Ohlen zapewnił, że studio BioWare Austin nie ma w zanadrzu sekretnego projektu i poświęca się wyłącznie SWTOR.

Greg Zeschuk, jeden z założycieli BioWare, dodał, że trudno przewidzieć, jakimi projektami studio zajmie się w przyszłości. Pewne jest jedno – ekipa będzie kontynuowała prace nad aktualizacjami do Star Wars: The Old Republic i poprawą usług świadczonych dla graczy. „To nigdy nie ustanie”, zapewnił Zeschuk. Wygląda więc na to, że gra BioWare zostanie z nami na długo.

Kolejną sprawą, którą poruszyli twórcy jest abonament i free to play. Ohlen nie wyklucza, że Star Wars: The Old Republic przejdzie kiedyś na model „darmowy”. Na razie jednak producent koncentruje się na dostarczeniu graczom wysokiej jakości wartej opłacania miesięcznego abonamentu. Free to play zawita więc do SWTOR nieprędko.