Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 kwietnia 2017, 08:25

autor: Adrian Werner

Star Wars: Puzzle Droids – nadchodzi mobilna gra logiczna w uniwersum Gwiezdnych wojen

W serwisie Google Play ruszyła wstępna rejestracja dla gry Star Wars: Puzzle Droids. Oznacza to, że ta osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen gra logiczna wkrótce trafi do dystrybucji.

Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie gra zadebiutuje na rynku. - Star Wars: Puzzle Droids – nadchodzi mobilna gra logiczna w uniwersum Gwiezdnych wojen - wiadomość - 2017-04-09
Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie gra zadebiutuje na rynku.
STAR WARS: PUZZLE DROIDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Disney
  2. Gatunek: gra logiczna
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Data premiery: 2017 r.
  5. Model biznesowy: free-to-play

Mobilni deweloperzy z wyjątkowym uporem przerabiają kolejne popularne marki na gry logiczne typu match-3. Najnowszym obiektem takiego zabiegu stały się Gwiezdne wojny, a rezultatem będzie produkcja pod tytułem Star Wars: Puzzle Droids.

Projekt zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Jak większość pozycji z tego gatunku, Star Wars: Puzzle Droids wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Na razie autorzy nie podali planowanej daty premiery, ale w serwisie Google Play ruszyła już wstępna rejestracja, więc raczej nie będziemy musieli czekać długo.

Scenariusz gry oparty zostanie na dosyć nietypowym pomyśle. Podczas zabawy prześledzimy fabułę z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, ale wydarzenia te poznamy z perspektywy droida znanego jako BB-8. Spotkamy znane ze srebrnego ekranu postacie, takie jak Rey, Finn czy Poe, a w historii znajdą się także wątki, których zabrakło w kinowym pierwowzorze.

Przede wszystkim podczas zabawy zajmiemy się jednak tym, co stanowi serce każdej gry typu match-3. Na plansze losowo wrzucane będą różnorodne symbole i naszym zadaniem będzie tworzenie ciągów przynajmniej trzech elementów tego samego typu.

Gra ma być trochę bardziej różnorodna niż typowe tytuły match-3. Poprzez dopasowywanie obiektów będziemy wykonywać konkretne misje i walczyć z przeciwnikami. Nie zabraknie także mocy specjalnych, których aktywacja ułatwi nam przejście kolejnych wyzwań.

  1. Star Wars: Puzzle Droids – wstępna rejestracja w Google Play