Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Star Wars: Puzzle Droids (iOS)
OkładkaStar Wars: Puzzle Droids (iOS)

Star Wars: Puzzle Droids

Gra logiczna typu match-3, której akcja została osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. Produkcja została stworzona przez firmę Disney, a dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Logiczne | science fiction | Star Wars | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Wars: Puzzle Droids Premiera

27kwi2017

iOS AND

Gry podobne do Star Wars: Puzzle Droids

Puzzle Quest 2

Gems of War

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign

Star Wars: Puzzle Droids to wydana na platformę AND i iOS mobilna gra logiczna typu match-3, której akcja osadzona jest w uniwersum Gwiezdnych wojen. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowała ją firma Disney, będąca właścicielką marki.

Fabuła

W przeciwieństwie do większości gier typu match-3, Star Wars: Puzzle Droids posiada całkiem rozbudowany scenariusz, który dodatkowo oparty został na dosyć nietypowym pomyśle. Podczas zabawy możemy prześledzić fabułę filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, ale wydarzenia te poznajemy z perspektywy droida BB-8.

Gra opowiada więc historię walki Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem, który przejął schedę po Galaktycznym Imperium i próbuje doprowadzić do zniszczenia Nowej Republiki. W trakcie rozgrywki możemy spotkać znane ze srebrnego ekranu postacie, takie jak Rey, Finn czy Poe, a w historii znalazły się także wątki, których zabrakło w kinowym pierwowzorze.

Mechanika

W wydanym na mobilny system AND i iOS Star Wars: Puzzle Droids zajmujemy się tym, co stanowi serce każdej gry logicznej typu match-3. Na dwumiarowe plansze pokryte siatką kwadratowych pól losowo wrzucane są różnorodne symbole i naszym zadaniem jest tworzenie ciągów przynajmniej trzech elementów tego samego typu. Im więcej obiektów znajdzie się w ciągu, tym większą nagrodę otrzymujemy.

Gra jest jednocześnie bardziej różnorodna niż typowe tytuły match-3. Poprzez dopasowywanie elementów wykonujemy tutaj konkretne misje i walczymy z przeciwnikami. Nie zabrakło także mocy specjalnych, których aktywacja ułatwia nam przejście kolejnych wyzwań. Sukcesy nagradzane są dyskami zawierającymi wspomnienia droida, ukazujące różne ciekawe scenki fabularne.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Star Wars: Puzzle Droids: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND