Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2017, 08:14

Zapowiedziano Naruto to Boruto: Shinobi Striker i Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy

Firma Bandai Namco Games zapowiedziała dwie nowe produkcje oparte na licencji Naruto. Pierwszą z nich będzie sieciowa gra bitewna Naruto to Boruto: Shinobi Striker, pozwalajaca na drużynowe starcia na dużych trójwymiarowych arenach. Druga produkcja to Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy, czyli kompilacja trylogii mordobić wraz z dodatkami.

Z dwóch zapowiedzianych projektów znacznie ciekawiej prezentuje się Naruto to Boruto: Shinobi Striker. - Zapowiedziano Naruto to Boruto: Shinobi Striker i Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy - wiadomość - 2017-04-07
Z dwóch zapowiedzianych projektów znacznie ciekawiej prezentuje się Naruto to Boruto: Shinobi Striker.

Firma Bandai Namco Games ujawniła za pośrednictwem japońskiego magazynu Weekly Jump, że pracuje nad dwiema nowymi produkcjami opartymi na marce Naruto. Pierwszą z nich jest Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy i pod tą nazwą kryje się kompilacja trzech bijatyk - Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 wraz ze wszystkimi dodatkami DLC.

Na razie zapowiedziano jedynie wydanie na PlayStation 4, ale warto przypomnieć, że najnowsza odsłona tego cyklu, czyli Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, ukazała się w Japonii wyłącznie na konsolę firmy Sony, a wersja anglojęzyczna trafiła również na pecety i Xboksa One. Całkiem możliwe więc, że podobnie będzie w przypadku Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Znacznie ciekawszy jest drugi z zapowiedzianych projektów, czyli Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Informacje zawarte w magazynie Weekly Jump były bardzo skromne. Produkcja ma traktować o „akrobatycznych starciach wojowników ninja” i zaoferować tryb multiplayer, w których zmierzą się ze sobą dwie czteroosobowe drużyny.

Na tym skończyły się udostępnione konkrety, ale bardzo szybko do sieci wyciekł pierwszy zwiastun Naruto to Boruto: Shinobi Striker, który możecie zobaczyć powyżej. Pokazuje on nowy styl graficzny, jaki opracowali autorzy, jak również ciekawy system poruszania się po dużych trójwymiarowych arenach, pozwalający biegać po każdej powierzchni, wliczając w to ściany. Ponadto znalazła się w nim informacja, że produkcja zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4.

Warto wspomnieć, że w Weekly Jump wymieniono jedynie konsolę firmy Sony jako platformę sprzętową, na którą ukaże się Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Wydania na pecety i Xboksa One zapewne nie będą zatem dostępne w Japonii. Tym bardziej prawdopodobne wydaje się więc, że podobny los spotka Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy.

  1. Oficjalna strona gier opartych na marce Naruto