Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PC)

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Trzecioosobowa gra akcji skoncentrowana na sieciowych potyczkach, za której opracowaniem stoi japońskie studio Soleil, dowodzone przez Katsunoru Eharę.

Akcji | TPP | ninja | manga i anime | beat 'em up | Naruto | kooperacja

Okładka Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PC)

data premiery gry:

31sie2018

PC PS4 XONE

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to trzecioosobowa gra akcji koncentrująca się na sieciowych potyczkach. Produkcję opracowało japońskie studio Soleil, w skład którego wchodzą ludzie mający na koncie takie projekty jak Devil’s Third czy tytuły z serii Ninja Gaiden oraz Dead or Alive. Na czele zespołu stał Katsunoru Ehara, który wcześniej pełnił tę samą rolę przy Ninja Gaiden II.

Fabuła

Gra koncentruje się na trybie multiplayer, więc nie oferuje rozbudowanej fabuły. Zgodnie z tytułem, produkcja osadzona jest w uniwersum znanym z komiksowej serii Naruto, łączącym elementy średniowiecznej Japonii, fantasy oraz współczesnych technologii. Gracze wcielają się w dysponujących nadludzkimi zdolnościami wojowników ninja i biorą udział w bitwach niewielkich oddziałów.

Mechanika

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to sieciowa gra akcji, w której dwie, maksymalnie czteroosobowe, drużyny ścierają się na zamkniętych arenach. Gracze mogą wybierać z obszernej galerii znanych z komiksu i jego animowanych adaptacji postaci. Znajdziemy wśród nich takich bohaterów jak Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Sakura Haruno, Kakashi Hatake, Pain, Konan, Itachi Uchiha czy Kisame Hoshigaki. Każdy z nich dysponuje odmiennymi zdolnościami, uzbrojeniem oraz umiejętnościami specjalnymi.

Gra oferuje rozbudowany system walki i ruchu. Postacie graczy mają dostęp do bogatego wyboru ataków i mocy oraz mogą wykonywać różnorodne akrobacje i biegać po każdej powierzchni, wliczając w to ściany oraz sufity. Wszystkie mapy zaprojektowano z uwzględnieniem tych zdolności, dzięki czemu mają one wiele skomplikowanych pionowych struktur i obiektów, zapewniających graczom szerokie możliwości przemieszczania się oraz przeprowadzania ataków.

Kwestie techniczne

Naruto to Boruto: Shinobi Striker wykonano w pełnym trójwymiarze. Autorzy postawili na atrakcyjny styl graficzny, który skutecznie naśladuje wygląd kreskówki Naruto.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,6 / 10 na podstawie 342 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 179,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Naruto to Boruto: Shinobi Striker

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i3-8350K 4.0 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GT 640 lub lepsza
 • 40 GB HDD
 • Windows 7/8.1/10 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • 6 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 265 lub lepsza
 • 40 GB HDD
 • Windows 7/8.1/10 64-bit
Naruto to Boruto Shinobi Striker - otwarta beta w najbliższy weekend
Naruto to Boruto Shinobi Striker - otwarta beta w najbliższy weekend

wiadomość19 lutego 2018

W grudniu 2017 roku wybrani użytkownicy konsoli PlayStation 4 mogli wziąć udział w zamkniętych testach gry Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Natomiast za kilka dni rozpocznie się otwarta beta.

PUBG – pierwsza liga wystartuje w 2018 roku? – Sieciowe Wieści (22/12/2017)
PUBG – pierwsza liga wystartuje w 2018 roku? – Sieciowe Wieści (22/12/2017)

wiadomość22 grudnia 2017

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o spekulacjach na temat ligi Playerunknown's Battlegrounds, końcu wsparcia dla The Culling, zapowiedzi kolejnej dużej aktualizacji do Path of Exile, widowiskowych gameplayach z Naruto to Boruto: Shinobi Striker, premierze Wild Terra Online, przejściu Closers Online na model free-to-play oraz o rozwoju Elsword Online. Zapraszamy!

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - wkrótce odbędą się beta-testy
Naruto to Boruto: Shinobi Striker - wkrótce odbędą się beta-testy

wiadomość2 grudnia 2017

Firma Bandai Namco Entertainment poinformowała, że za kilkanaście dni odbędą się beta-testy gry Naruto to Boruto: Shinobi Striker na PS4.

Garrosh Hellscream wkracza do Nexusa - Sieciowe Wieści (04/08/2017)

wiadomość4 sierpnia 2017

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o udostępnieniu Garrosha Hellscreama w Heroes of the Storm, gameplayu z Naruto to Boruto: Shinobi Striker, śmierci Coreya Gaspura z BioWare, kolejnym sukcesie Playerunknown's Battlegrounds (ponad 481 tys. graczy zalogowanych jednocześnie) i o debiucie Secret World Legends na Steamie. Zapraszamy!

Naruto to Boruto: Shinobi Striker ukaże się w Europie w przyszłym roku
Naruto to Boruto: Shinobi Striker ukaże się w Europie w przyszłym roku

wiadomość2 lipca 2017

Firma Bandai Namco poinformowała, że sieciowa bijatyka Naruto to Boruto: Shinobi Striker ukaże się w Europie na początku 2018 roku. Ponadto doczekaliśmy się nowego zwiastuna.

PC
PS4
XONE