Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2018, 16:04

autor: Góral

Naruto to Boruto Shinobi Striker - otwarta beta w najbliższy weekend

W grudniu 2017 roku wybrani użytkownicy konsoli PlayStation 4 mogli wziąć udział w zamkniętych testach gry Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Natomiast za kilka dni rozpocznie się otwarta beta.

W becie pojawi się kilku znanych bohaterów, ale też będzie można walczyć stworzoną przez siebie postacią. - Naruto to Boruto Shinobi Striker - wkrótce wystartuje otwarta beta - wiadomość - 2018-02-19
W becie pojawi się kilku znanych bohaterów, ale też będzie można walczyć stworzoną przez siebie postacią.
Naruto to Boruto: Shinobi Striker w skrócie:
  • sieciowa bijatyka oparta na mandze i anime Naruto;
  • w dniach 23-25 lutego odbędą się otwarte beta-testy na PlayStation 4;
  • pełna wersja gry ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Firma Bandai Namco poinformowała, że Naruto to Boruto: Shinobi Striker doczeka się otwartych beta-testów na konsoli PlayStation 4 (dzięki, PlaystationLifeStyle). W grudniu 2017 roku odbyła się podobna inicjatywa, ale wzięli w niej udział tylko wybrani gracze. Tym razem każdy zainteresowany sprawdzi nadchodzącą produkcję w dniach 23-25 lutego. Podczas testów otrzymamy do dyspozycji cztery postacie – będą to: Naruto, Sasuke, Sakura i Kakashi. Dodatkowo do walki wykorzystamy stworzonych przez siebie herosów. Oprócz pojedynków 4 na 4 sprawdzimy także samouczek w postaci kilku misji singleplayer, a także odwiedzimy Hidden Leaf Village. Wioska służyć będzie za lobby, natomiast miejscem potyczek mają być Hidden Leaf Forest oraz Hidden Sand Training Grounds.

Ponadto poinformowano, że do zabawy w becie Naruto to Boruto: Shinobi Striker nie będzie wymagana subskrypcja PlayStation Plus. Dodatkowo wydawca zamierza nagrodzić wszystkich uczestników testów specjalną koszulką, która zostanie odblokowana w pełnej wersji produkcji. Ta ukaże się w tym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. Dokładny termin premiery niestety nie jest jeszcze znany.

Koszulka dla uczestników beta-testów Naruto to Boruto: Shinobi Striker.
Koszulka dla uczestników beta-testów Naruto to Boruto: Shinobi Striker.