Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2017, 11:08

autor: Góral

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - wkrótce odbędą się beta-testy

Firma Bandai Namco Entertainment poinformowała, że za kilkanaście dni odbędą się beta-testy gry Naruto to Boruto: Shinobi Striker na PS4.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - wkrótce odbędą się beta-testy - ilustracja #1
Naruto to Boruto: Shinobi Striker w skrócie:
  • sieciowa bijatyka 4 vs. 4;
  • ukaże się na konsolach PS4 i XOne oraz PC-tach;
  • w dniach 15-17 grudnia odbędą się zamknięte beta-testy.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker, czyli kolejna gra oparta na słynnej mandze i anime stworzonej przez Masashiego Kishimoto, doczeka się beta-testów na konsoli PlayStation 4. Niestety będą one zamknięte, więc nie wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp, ale warto spróbować, ponieważ wystarczy zgłosić się w tym miejscu, podając swój Sony Entertainment Network Online ID, czyli nazwę profilu. Podczas testów będziemy mieć możliwość sprawdzenia trybu online 4 na 4 graczy, w którym użyjemy stworzonego przez siebie wojownika. Zabawa ma mieć miejsce w dniach 15-17 grudnia, ale ograniczona będzie tylko do czterech sesji. Odbędą się one w tych terminach (podajemy godziny czasu polskiego):

  • sesja #1: 21:00 – 24:00 15 grudnia;
  • sesja #2: 10:00 – 13:00 16 grudnia;
  • sesja #3: 18:00 – 21:00 16 grudnia;
  • sesja #4: 02:00 – 05:00 17 grudnia.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker będzie nieco odbiegać od ostatnich bijatyk z serii Naruto. Tym razem produkcja ma być bowiem przeznaczona tylko do zabawy w multiplayerze. Gracze mają uczestniczyć w sieciowych pojedynkach 4 na 4, podczas których trzeba będzie nie tylko okładać przeciwników, ale też poruszać się po rozbudowanych arenach zmuszających nas do biegania, skakania, przemieszczania się po pionowych ścianach itd.

Tytuł ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych na początku 2018 roku, ale dokładny termin premiery nie jest jeszcze znany.