Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2015, 12:33

autor: Luc

Star Citizena można testować za darmo do 15 marca

Kolejne wieści dotyczące Star Citizen, tym razem nie chodzi jednak o nowy rekord zebranych środków. Twórcy postanowili udostępnić swoją grę do testów wszystkim chętnym, którzy zarejestrują konto na oficjalnej stronie i podadzą odpowiedni kod.

Kilka prostych kroków i możemy siadać za sterami. - Star Citizena można testować za darmo do 15 marca - wiadomość - 2015-03-08
Kilka prostych kroków i możemy siadać za sterami.

Fantastyczne wieści dla fanów kosmicznych symulatorów. Podczas trwającego właśnie PAX East, Roberts Space Industries ogłosiło, że wszyscy chętni mogą przez najbliższy tydzień przetestować ich nadchodzącą produkcjęStar Citizen. Warunkiem koniecznym jest posiadanie podawanego obecnym na imprezie kodu, ale jak to w dobie Internetu jednak bywa – ten błyskawicznie przedostał się do pozostałych graczy. Jeden z użytkowników forum NeoGAF podzielił się hasłem, dzięki któremu można pobrać wersję demonstracyjną i na własne oczy przekonać się czy gra faktycznie prezentuje się tak dobrze, jak twierdzą twórcy. Po ściągnięciu mamy możliwość dowolnego spacerowania po hangarze oraz wzięcia udziału w pojedynkach w ramach tzw. Arena Commander. Myśliwiec, który odgórnie zostaje nam w tym przypadku przypisany to Anvil Hornet F7C. Aby wziąć udział w testach należy wejść stronę promocji, a następnie:

Krok pierwszy

  1. Zalogować się lub zarejestrować konto, jeżeli jeszcze go nie mamy

Krok drugi

  1. Wpisać specjalny kod podawany podczas tegorocznego PAX East. W tym przypadku jest to „PAXEASTFREEFLY2K15”

Krok trzeci

  1. Pobrać i zainstalować grę
To tym myśliwcem możemy polatać za darmo przez najbliższy tydzień. - Star Citizena można testować za darmo do 15 marca - wiadomość - 2015-03-08
To tym myśliwcem możemy polatać za darmo przez najbliższy tydzień.

Po aktywacji konta, testowy moduł będzie dostępny do 15 marca 2015 roku włącznie. Aby kontynuować swoje przygody lub zagrać w pozostałych trybach należy wykupić jeden z dostępnych zestawów startowych. Niemal jednocześnie z wieściami o darmowych testach Star Citizen pojawiła się także informacja o tym, że lada chwila powinien zostać opublikowany moduł FPS, pozwalający graczom na walkę przy użyciu „klasycznej” broni.

Star Citizen to kosmiczny symulator, w którym wcielamy się w rolę pilota. Mając pełną swobodę w wyborze ścieżki kariery możemy podczas galaktycznych podróży handlować zebranym towarem, walczyć z innymi graczami lub po prostu skupić się na odkrywaniu nowych miejsc. Poszczególne tryby, moduły oraz opcje są stopniowo udostępniane osobom, które wykupiły któryś z pakietów startowych – dzięki temu modelowi finansowemu oraz organizowanym zbiórkom, Star Citizen stał się rekordzistą w dziedzinie crowdfundingu. Gra zebrała do tej pory oszałamiającą ilość blisko 75 milionów dolarów.

  1. Oficjalna strona gry Star Citizen
  2. Star Citizen – spełnienie marzeń fanów kosmicznych symulatorów?