Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 27 sierpnia 2019, 18:11

Stalowy Łowca – nowy tryb inspirowany battle royale do World of Tanks dostępny

Nowe mechaniki rozgrywki i walka samotnych wilków oraz plutonów przeciw sobie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Jako część Festiwalu Czołgów w World of Tanks, gracze od dziś mogą zagrać w zupełnie nowy tryb. Zarówno samotne wilki, jak i całe plutony, doświadczą czołgowego Battle Royale! Reguły są proste. Każdy z 20 graczy (lub 7 plutonów po trzech) ma do dyspozycji jeden z trzech czołgów klasycznych nacji w World of Tanks (ZSRR, USA, Niemcy) i wybiera miejsce na nowej mapie (specjalnie przygotowana pod tryb o nazwie Dreamland). Od teraz każdy zdany jest na siebie, a w trakcie rozgrywki rozmiar mapy zmniejsza się i pojawia się strefa zagrożenia…

„Nowe wyzwanie w World of Tanks, tryb Steel Hunter, pokazuje że ciągle eksperymentujemy. W zeszłym roku testowaliśmy podstawy do niego,” podkreśla Max Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Dzięki pozytywnym opiniom od naszych graczy, przekształciliśmy je w pełnoprawny tryb – mamy nadzieję, że go gracze go polubią.”

Bardziej zaawansowane zasady trybu “Steel Hunter” oferują więcej taktycznych możliwości. Niszczenie wrogów, zabieranie ich dobytku, podnoszenie skrzyń z zaopatrzeniem, to wszystko wpływa na zdobywane doświadczenie, a najbardziej na sam Dreamland. W trakcie rozgrywki można rozwijać swój czołg poprzez specjalne drzewko technologiczne. Podczas gry można naprawiać swój pojazd w specjalnych punktach, znajdować amunicję, materiały eksploatacyjne pozwalające podnosić chwilowo mobilność czy celność. Do znalezienia i użycia są też zasłony dymne, naloty lotnicze czy tworzenie specjalnych stref pomagania sojusznikom i spowalniania przeciwników.

Za udział w Steel Hunter gracze będą zdobywać dni konta premium, emblematy, medale, kredyty, obligacje, style 2d i naklejki. Także załadujcie działa, zaproście znajomych, przyjaciół i grajcie! Zwycięzca może być tylko jeden!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

World of Tanks

World of Tanks