Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2021, 13:29

STALKER 2 i Starfield - oto tytuły, które chcecie zobaczyć na Xbox & Bethesda Games Showcase

Z okazji nadchodzącego pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase przygotowaliśmy dla Was ankietę dotyczącą najbardziej interesujących tytułów, jakie według Was zostaną zaprezentowane w czasie imprezy. Teraz prezentujemy Wam wyniki.

W niedzielę odbędzie się pokaz Xbox & Bethesda Games Showcase. Z tej okazji przygotowaliśmy ankietę o produkcjach, które najchętniej zobaczylibyście w czasie tej imprezy. Jej wyniki prezentujemy Wam poniżej.

Jak widać, najbardziej interesującą dla Was produkcją okazał się STALKER 2. Kolejna odsłona opracowanej przez GSC Game World serii FPS-ów z akcją osadzoną w alternatywnej wersji czarnobylskiej Zony zebrała 27,1% wszystkich głosów. Tytuł ten przeszedł długą drogę i ostatecznie powrócił do życia w 2018 roku. Nadal jednak nie wiadomo, kiedy produkcja ujrzy światło dzienne.

Na drugim miejscu podium znalazła się natomiast kolejna odsłona flagowej wyścigowej serii Microsoftu – Forza Horizon 5. Tytuł ten nie został oficjalnie zapowiedziany i 21,4% z Was chce, by zmieniło się to po tym pokazie.

Podium zamyka natomiast Starfield, czyli produkcja Bethesdy pozwalająca nam wcielić się w kosmicznych podróżników. Projekt ten został zapowiedziany w 2018 roku i na jego temat nadal nie wiadomo za wiele. 17,1% z Was chce, żeby ten tytuł został jutro pokazany.

Na pozostałych miejscach uplasowały się kolejno: Fable 4, Hellblade 2, Avowed, Age of Empires 4, ARK 2 i Scorn.

E3 2021